گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/04/09 - 08:41
  • تعداد بازدید خبر : 13
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

کارشناسان مرکز بهداشت جنوب تهران گوشت فاقد مشخصات و دام غیر مجاز در منزل مسکونی را توقیف کردند

کارشناسان بهداشت محیط مرکز بهداشت جنوب تهران با هماهنگی کلانتری، شهرداری و اداره دامپزشکی و عطف به دستور قضایی گوشت فاقد مشخصات و دام غیر مجاز در منزل مسکونی را توقیف کردند.

158582.mp3 کارشناسان مرکز بهداشت جنوب تهران گوشت فاقد مشخصات و دام غیر مجاز در منزل مسکونی را توقیف کردند

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت جنوب تهران، مهندس اصغر قلی زاده و مهندس سهیل نادری، کارشناسان بهداشت محیط این مرکز با هماهنگی کلانتری، شهرداری، اداره دامپزشکی و عطف به دستور قضایی صادره از مرجع قضایی دادسرای ناحیه 26 تهران روز چهارشنبه 4 تیر 99 با حضور در محل 6 راس دام که در شرایط غیر بهداشتی و گوشت فاقد مشخصات که در منزل مسکونی واقع در جوادیه نگهداری می شدند را توقیف کردند.
کارشناسان این مرکز با بازرسی منزل مسکونی واقع در جوادیه، 6 راس دام را که در منزل مسکونی و در شرایط غیر بهداشتی نگهداری می شدند را توقیف و آن ها را به محل کشتارگاه دام منتقل کردند.
همچنین کارشناسان این مرکز در همان روز 320 کیلوگرم سنگدان و 270 کیلو گرم گوشت فاقد مشخصات را که در منزل مسکونی واقع در جوادیه نگهداری می شد را توقیف کردند.
قلی زاده در این خصوص گفت: با توجه به عدم رعایت بهداشت در سردخانه موجود در منزل، ایجاد بو و شرایط بیماری زایی برای عموم مردم به خصوص همسایه های مجاور، با اخذ دستور مجدد قضایی و هماهنگی با اداره دامپزشکی، محصولات گوشتی از منزل خارج کردند.
وی در ادامه افزود: واحد صنفی که از این منزل به عنوان سردخانه و نگهداری محصولات استفاده می کرد برابر ماده 13 و اخطار 48 ساعته پلمپ و پرونده متخلف به مرجع قضایی برای رسیدگی ارجاع داده شد.

  • گروه خبری : مرکز بهداشت جنوب تهران
  • کد خبر : 158582
خبرنگار
نگار  ديوبندي

نگار ديوبندي

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید