گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/09/19 - 14:13
  • تعداد بازدید خبر : 1265
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

کارگاه ملی آموزش آشنایی با اصول پاسخگویی مبتنی بر شواهد بالینی برگزار شد

در راستای ارائه الگویی علمی و کاربردی در مشاوره های دارویی، کارگاه ملی دو روزه «مرکزداروپزشکی ۱۳ آبان» برگزار شد.

95620.mp3 کارگاه ملی آموزش آشنایی با اصول پاسخگویی مبتنی بر شواهد بالینی برگزار شد
به گزارش روابط عمومی مجموعه داروخانه های دانشکده داروسازی دانشگاه، کارگاه ملی مرکز داروپزشکی داروخانه 13 آبان، روز یک شنبه 17 آذر ۹۸  با حضور بیش از ۶۰ دانش آموخته مقطع دکترای رشته داروسازی، شاغل در مراکز اطلاع رسانی داروها و سموم  24 استان کشور، دستیاران داروسازی بالینی و دانشجویان داروسازی در سالن عمومی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.
در ابتدا دکتر مژگان مشایخی، مدیر مرکز داروپزشکی مجموعه داروخانه های دانشکده داروسازی دانشگاه (Dpic)، علاوه بر اعلام شماره تماس (82101) به عنوان پل ارتباطی مرکز دارو پزشکی 13 آبان، تاریخچه، نقش و اهمیت این مراکز را در نظام سلامت جهان تشریح کرد.
سپس دکتر یسنا بهمنش، دبیر ستاد مرکزی داروها و سموم سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تاریخچه و ساختار این مراکز را در ایران بیان کرد.
در ادامه دکتر فاطمه خلیلی مشاور مرکز داروپزشکی 13آبان و گروه مدرسان دستیاران داروسازی بالینی، مطالبی در مورد اصول برخورد ساختارمند در پاسخگوئی به سوالات، معرفی منابع معتبر و فرآیند جستجو در این منابع، مهارتهای ارتباطی و... در قالب، مباحث تئوری و کارگاهی مطرح کردند. 
توضیح اینکه به شرکت کنندگان در کارگاه پس از قبولی در آزمون، گواهی دوره تئوری مقدماتی اطلاع رسانی دارو و سموم اعطا می شود. 
 
 
خبر و عکس: نسیبه نصیرپور
 
  • گروه خبری : داروخانه 13 آبان,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 95620
خبرنگار
نسیبه  نصیرپور

نسیبه نصیرپور