گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 97/07/18 - 16:37
  • تعداد بازدید خبر : 4099
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

آئین ورودی دانشجویان جدید دانشکده داروسازی برگزار شد

دکتر شریف زاده، رئیس دانشکده داروسازی در آیین ورودی دانشجویان جدید این دانشکده گفت: شما وارد دانشکده ای شده اید که سرآمد کشور است.

80746.mp3 آئین ورودی دانشجویان جدید دانشکده داروسازی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشکده داروسازی، آئین ورودی دانشجویان جدید دانشکده داروسازی با حضور دکتر شریف زاده رئیس دانشکده، حجت الاسلام و المسلمین دکتر عیسی زاده مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه، دکتر پاسالار رئیس مرکز رشد استعدادهای درخشان، دکتر سوری معاون آموزش عمومی، دکتر برازنده معاون دانشجویی، فرهنگی و جمعی از مسئولان و اساتید و کارکنان دانشکده روز چهارشنبه 18 مهر 97 در تالار رازی برگزار شد.
دکتر شریف زاده ضمن خیرمقدم به دانشجویان ورودی جدید به معرفی رشته داروسازی پرداخت و گفت: اگر به عقب برگردم دوباره رشته داروسازی را انتخاب خواهم کرد. شما وارد دانشکده ای شده اید که سرآمد کشور است.
وی از اساتید فقید مرحوم دکتر شفیعی و مرحوم دکتر فرسام یاد کرد و گفت: ما در زمینه تولید، تکنولوژی، فن آوری، اشتغال زایی و ارتباط با صنعت حرف های زیادی برای گفتن داریم. شما دانشجویان که با زحمت وارد این دانشکده شده اید تلاش کنید که از لحظه لحظه زندگیتان استفاده کنید  و قدر زحماتی را که متحمل شده اید بدانید.
وی در ادامه صحبت های خود افزود: در کار و تحصیل جدیت داشته باشید و همگام با آموزش به جلو حرکت کنید و بدانید که دانشکده در این مسیر همراه و همقدم با شما خواهد بود.
سپس دکتر عیسی زاده در ادامه ضمن تبریک به دانشجویان گفت: شما به بهترین دانشگاه وارد شده و برای حضور در این دانشگاه زحمت کشیده اید از شما توقع خاصی انتظار می رود  تا به یک انسان رشد یافته تبدیل شوید.
وی در ادامه افزود: مرحوم دکتر شفیعی در آمریکا از برترین دانشجویان بود و بر  نماز اول وقت تاکید داشت.
دکتر عیسی زاده اظهار کرد: ارتباط با خدا را فراموش نکنید، دانشجویان باید دارای صفات رغبت به تحصیل، اراده، انجام فرائض مذهبی، خدا ترس، پایدار و دور اندیش باشند.
وی عوامل شکوفایی و بالندگی جوانان را در شناخت، خود باوری، ارتباط با خدا و دوست شایسته دانست.
در ادامه دکتر پاسالار رئیس مرکز رشد و استعدادهای درخشان گفت: به دانشگاه علوم پزشکی خوش آمدید من 7 قانون دارم؛ نظم داشته باشید؛ شاد و سرزنده باشید؛- استفاده بهینه از وقت و مدیریت زمان داشته باشید؛ درس را بخوانید و بفهمید؛ بازخورد صحیح داشته باشید؛ چند بعدی باشید ( تک بعدی نباشید) و انجام کارها مبتنی بر شواهد معتبر باشد. شما دانشجویان استعداد زیادی دارید ولی باید سخت کوش باشید سخت کوشی از استعداد بسیار مهم تر است.
 سخنران بعدی دکتر امین عضو هیات علمی و مسئول کمیته نوآوری دانشکده ضمن تبریک به دانشجویان و والدین آنها برای حضورشان در بهترین دانشگاه کشور به بیان 2 نکته پرداخت و گفت: قسم نامه ای وجود دارد که بعد از فراغت از تحصیل قرائت می کنید و سوگند یاد می کنید که شرف و وجدان خود را گواه گیرید تا در پیشه خود درستکار باشید همچنین توصیه می کنم شرح حال بزرگان دانشکده مرحوم پروفسور عباس شفیعی و پروفسور حسن فرسام را مطالعه کنید تا بدانید چه کارهای ارزشمندی برای داروسازی ایران انجام داده اند.
برنامه با پخش کلیپ، اهدا بسته های فرهنگی و هدایای دانشکده به دانشجویان، برگزاری مسابقه، ثبت عکس یادگاری و پذیرایی پایان یافت.
خبر: یزدی

  • گروه خبری : دانشکده داروسازی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 80746
کلمات کلیدی
خبرنگار