گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/07/28 - 13:41
  • تعداد بازدید خبر : 250
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به مناسبت هفته جهانی غذا:

استقرار غرفه اصیل بخریم معاونت غذا و دارو در نماز جمعه تهران

به‌منظور پاسخ‌گویی مناسب به نیازهای شهروندان و در جهت ارتقاء سطح خدمات، معاونت غذا و دارو تهران اقدام به برپایی میز سلامت در نماز جمعه تهران کرد.

93567.mp3 استقرار غرفه اصیل بخریم معاونت غذا و دارو در نماز جمعه تهران
گالری عکس
به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو تهران، به مناسبت هفته جهانی غذا 26 مهر 98 در محل نماز جمعه تهران میز سلامت توسط کارشناسان مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی این واحد با توزیع بروشورهای آموزشی در خصوص سلامت و ایمنی کالاهای سلامت‌محور وارداتی، نشانگر رنگی تغذیه‌ای و برچسب اصالت کالا برپا شد.
مهندس مهدی اسدیان کارشناس مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی مستقر در این غرفه در خصوص اطلاع‌رسانی غذا و ضوابط برچسب‌گذاری هر محصول مبنی بر درج اطلاعات شفاف، مشخص و قابل‌فهم، خوانا و غیرقابل پاک شدن برچسب به مصرف‌کننده در هنگام خرید توضیحاتی داده تا بین محصولات و تبلیغات تجاری انتخاب سالم و مناسب‌تری داشته باشند.
همچنین پیرامون معیار قابل‌فهم در مورد انواع برچسب ره‌گیری اصالت کالا شامل برچسب‌های قدیمی، برچسب‌های جدید و برچسب‌های تقلبی و نامعتبر، برچسب ره‌گیری اصالت کالا، شناسه ره‌گیری، بارکد میله‌ای (شماره تجاری فرآورده)، سری ساخت، تاریخ انقضاء، کد ۱۶ رقمی، سامانه‌های استعلام اصالت به‌صورت عملی توضیحات جامع و مبسوطی را ارائه کرد.
خبرنگار: خدیجه آب پر

  • گروه خبری : معاونت غذا و دارو
  • کد خبر : 93567
کلمات کلیدی
خبرنگار
خديجه  آب پر

خديجه آب پر