گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 97/09/13 - 15:37
  • تعداد بازدید خبر : 326
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید دکتر حلب چی از نمایشگاه علم و قرآن در دانشکده دندانپزشکی

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه از نمایشگاه علم و قرآن که به همت کانون قرآن و عترت در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران دایر شده است، بازدید کرد.

82559.mp3 بازدید دکتر حلب چی از نمایشگاه علم و قرآن در دانشکده دندانپزشکی

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، در این بازدید که عصر روز دوشنبه 12 آذر 97 انجام شد، دکتر رکن رئیس دانشکده دندانپزشکی، دکتر نیکنامی معاون دانشجویی فرهنگی، حجت الاسلام والمسلمین سالمی نماینده دفتر نهاد مقام معظم رهبری و دانشجویان دانشکده دندانپزشکی، معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه را همراهی کردند.
طی بازدید فاطمه قائمی پناهیان دبیر کانون قرآن و عترت دانشگاه و مسئول برگزاری این نمایشگاه در خصوص محتوا و آثار نمایشگاه توضیحات کاملی را ارائه داد.
همچنین دکتر حلب چی در خصوص برگزاری چنین نمایشگاهی در دانشگاه گفت: تشکر می کنم از دوستان و اعضای کانون قرآن و عترت که سنت برپایی نمایشگاه را پایه ریزی کردند و هرساله با کیفیت بهتری برگزار می کنند.
وی افزود: این نمایشگاه باعث آشنایی نسل جوان ما با جنبه های اعجاز آمیز و در واقع علمی قرآن می شود که امیدوارم افرادی که نتوانستن با قرآن اخت شوند و ارتباط برقرار کنند، با برپایی چنین نمایشگاه هایی آنها هم با تفکر و تعقل بیشتر به قرآن نگاه کنند.
از نکات قابل توجه در نمایشگاه، غرفه ویژه دانشجویان بین الملل است که با محتوای زبان انگلیسی عرضه شده است.
توضیح اینکه، نمایشگاه علم و قرآن از روز شنبه 10 آذر 97 با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر عیسی زاده مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه افتتاح و تا چهارشنبه 14 آذر ماه از ساعت 12 تا 17 پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان خواهد بود.

  • گروه خبری : معاونت دانشجویی
  • کد خبر : 82559
خبرنگار
فرزاد  سلطانپور

فرزاد سلطانپور