گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/04/04 - 10:08
  • تعداد بازدید خبر : 786
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی تهران از مرکز آموزشی درمانی بهارلو

سیمین رنجبران در بازدید از بیمارستان بهارلو با اشاره به شور و نشاط کارکنان بخش اورژانس در بحران کرونا از همدلی و همراهی آنان با مجموعه پرستاری دانشگاه قدردانی کرد.

158408.mp3 بازدید مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی تهران از مرکز آموزشی درمانی بهارلو
به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهارلو، روز سه شنبه سوم تیر 99، سیمین رنجبران، مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی تهران، در این مرکز حاضر شد و از نزدیک با سوپروایزرها، کارکنان اورژانس و بیماران ملاقات کرد.
رنجبران در ابتدای این بازدید با حضور در دفتر پرستاری ضمن اعلام پیام تشکر آمیز معاون محترم درمان به مدیر و کارکنان پرستاری، بحران کرونا را فرصتی برای معامله با خدا دانست و گفت هیچ چیز نمی تواند زحمات کادر درمانی را در این دوران جبران کند.
مدیر پرستاری دانشگاه سپس به سوالات مدیر پرستاری مرکز و سوپروایزران در خصوص تبدیل وضعیت نیروها، تخصیص و جایگزینی نیروها و مشکلات سیستم های ثبت اطلاعات پاسخ داد.
در ادامه مریم رضایی، سوپروایزر بالینی، زهره نصیری، سوپروایزر آموزشی و آزاده صابری، سوپروایزر کنترل عفونت با اشاره به مشکلات موجود در این مدت در حوزه های مختلف خواستار انعکاس این مسائل به معاون درمان شدند.
رنجبران پس از شنیدن صحبتهای سوپروایزران به همراه مدیر پرستاری از بخش های اورژانس جنرال و اورژانس مسمومیت بازدید و با بیماران، همراهان و کارکنان از نزدیک گفتگو و سخنان آنان را شنید و بابت رضایتمندی بیماران و همراهان از نحوه عملکرد کارکنان که ناشی از زحمات مسئولان و کادر خدوم بيمارستان خصوصا کادر اورژانس هست تشکر کرد.
در پایان این بازدید رنجبران به مدیر پرستاری و پرستاران اطمینان داد مسائل مطرح شده در این دیدار به معاونت درمان انعکاس و راهکار مناسب ارائه خواهد شد.
  • گروه خبری : بیمارستان بهارلو,گروه خبری اینستاگرام,اخبار
  • کد خبر : 158408
خبرنگار
فهیمه  نجاری

فهیمه نجاری

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید