گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/08/01 - 15:13
  • تعداد بازدید خبر : 783
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پروژه ساختمانی الکتروشوک در بیمارستان روزبه به همت خیر نیک اندیش تکمیل می شود

پروژه ساختمانی الکتروشوک در بیمارستان روزبه توسط خیر نیک اندیش اصغر شمشادی تکمیل می شود.

93763.mp3 پروژه ساختمانی الکتروشوک در بیمارستان روزبه به همت خیر نیک اندیش تکمیل می شود

گالری عکس
جلسه ای با حضور اصغر شمشادی، خیر، دکتر سیامند انوری مدیر بیمارستان روزبه، منیژه یونسی رئیس اداره خیرین وزارت بهداشت و درمان، شعله سعادت رئیس اداره خیرین دانشگاه، همراه علی براتی مدیر مالی بیمارستان روزبه، اکرم علی محمدی مسئول مددکاری و سپیده قربانی مسئول مشارکت های مردمی  بیمارستان در سالن شورای بیمارستان روزبه چهارشنبه اول آبان ۹۸ برگزار شد.
دکتر انوری در ابتدای جلسه تاریخچه ای از تاسیس بیمارستان روانپزشکی روزبه و خدماتی که در این بیمارستان ارائه می شود را مطرح کرد.
در ادامه مسئول مددکاری بیمارستان شرحی از وظایف واحد مددکاری و مشکلات مالی بیماران مراجعه کننده به بیمارستان را عنوان کرد.
در پایان پس از ارائه گزارشات هزینه کرد پروژه نیمه کاره ساختمان الکتروشوک، شمشادی موافقت خود را بابت تکمیل پروژه مذکور اعلام کرد و خواستار بازدید از این پروژه نیمه کاره شد.
ضمن بازدید مقرر شد در اسرع وقت تفاهم نامه ای توسط شعله سعادت رئیس اداره خیرین دانشگاه با تعهد 400 میلیون تومانی اعلام شده از سوی خیر تنظیم شود که پس از اخذ توافقات طرفین در ابتدای ماه ربیع الاول پروژه به مرحله اجرایی درآمده تا هرچه سریعتر به بهره برداری و ارائه خدمت به بیماران مراجعه کننده برسد.
خبر و عکس: سعادت

 

  • گروه خبری : معاونت فرهنگی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 93763
کلمات کلیدی
خبرنگار
سید محمد حسین  میری طامه

سید محمد حسین میری طامه