گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 97/12/29 - 22:16
  • تعداد بازدید خبر : 3359
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام رئیس دانشگاه به مناسبت فرارسیدن سال 1398

دکتر عباسعلی کریمی، رئیس دانشگاه به مناسبت آغاز سال 1398 در پیامی، نوروز باستانی را تبریک گفت و تعطیلاتی پر از نشاط و شادی و سالی سرشار از موفقیت و سلامتی را برای همه آرزو کرد.

متن پیام به شرح زیر است:
بهاران در سال 97 با نام مولای متقیان و منادی عدالت امیرالمؤمنین آغاز و زمستانش با همین نام مبارک به انجام رسید. نام زیبایی که عطرش در نوروز 98 و ماه‌های آغازین سال در ایام رجب و شعبان و رمضان تداوم یافته است. قابل‌انکار نیست که سال 97 سال پرفرازونشیبی برای کشور و حوزه سلامت بود اما با همدلی و تلاش متعهدانه یکایک دانشگاهیان اعم از گروه‌های پزشکی، پرستاری، اداری، خدماتی و پشتیبانی دانشگاه ما در این سال کمترین تنش را تجربه کرد و روند فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و ارائه خدمات سلامت به مردم عزیزمان دچار وقفه و نقصان نشد.
 این تعهد و دلبستگی به دانشگاه، کشور و مردم سرمایه بزرگی است که هر ناملایم و مشکلی را از پیش روی خود برمی‌دارد و چراغ امید را روشن و نورافشان نگه می‌دارد.
 این سرمایه بزرگ در کنار حضور برجسته‌ترین اساتید، متعهدترین کارکنان و پرتلاش‌ترین و مستعدترین فراگیران، خدمت در بزرگ‌ترین و کهن‌ترین دانشگاه کشور را برای همه لذت‌بخش و فائق آمدن بر مشکلات را آسان می‌کند و سالی پربرکت و سرشار از موفقیت را در پیش رو نوید می‌دهد.
 از خداوند منان مسألت دارم سال 98 را برای همه ایرانیان بلکه جهانیان سالی سرشار از شادی و نشاط و برکت قرار داده و شر بدخواهان این ملت عزیز را به خودشان برگرداند و همه ما را به وظایف خودآگاه و در انجام آن به بهترین نحو ممکن یاری رساند و نور امید را در دل ما فروزان‌تر کند. به‌عنوان رییس دانشگاه به یکایک همکاران عزیزم در دانشگاه خسته نباشید و خدا قوت عرض می‌کنم و نوروز باستانی را تبریک و ایام تعطیلاتی پر از نشاط و شادی و سالی سرشار از موفقیت و سلامتی برایتان و برای تمامی ملت ایران آرزو می‌کنم.
دکتر عباسعلی کریمی
رئیس دانشگاه
  • گروه خبری : روابط عمومی حوزه ریاست,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 86130
کلمات کلیدی
خبرنگار
مهدی  گلپایگانی

مهدی گلپایگانی