گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/03/26 - 13:58
  • تعداد بازدید خبر : 1045
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پایش و نظارت ناظر وزارت بهداشت از بسیج ملی کنترل فشارخون در حوزه معاونت بهداشت و شبکه‌های تابعه

ناظر وزارت بهداشت، از نحوه برنامه‌ریزی و اجرای بسیج ملی کنترل فشارخون در مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تهران بازدید کرد.

88712.mp3 پایش و نظارت ناظر وزارت بهداشت از بسیج ملی کنترل فشارخون در حوزه معاونت بهداشت و شبکه‌های تابعه

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، دکتر چنگیزی ناظر وزارت بهداشت و مسئول پایش و ارزشیابی در بسیج ملی کنترل فشارخون دانشگاه علوم پزشکی تهران، روز شنبه 25 خرداد 98 از چگونگی برنامه‌ریزی و روند اجرای بسیج ملی کنترل فشارخون در مناطق تحت پوشش این دانشگاه بازدید کرد.
در ابتدا جلسه‌ای که با حضور اعضای ستاد اجرایی معاونت بهداشت برگزار شد، دکتر سعید تأملی قائم‌مقام و معاون فنی معاونت بهداشت، درباره برنامه‌ریزی، ساماندهی، پایش و نظارت و نیز فعالیت‌ها و اقدامات انجام‌شده توضیحات لازم را در خصوص اقدام گروهای ثابت و سیار، آمار سنجش فشارخون و آموزش‌های داده‌شده در این زمینه، تجهیزات و تعداد کارکنان سرگروه و نحوه نظارت بر اجرای بسیج نکاتی را بیان کرد و اشاره کرد از 17 خرداد برنامه آغاز و ادامه دارد.
در ادامه دکتر علی‌رضا امینی منش مدیر گروه بیماری‌های غیر واگیر معاونت بهداشت مستندات مربوط به چک‌لیست ارزشیابی را تشریح کرد.
در پایان جلسه اعضای ستاد به سوالات مطرح‌شده از طرف دکتر چنگیزی پاسخ دادند، سپس تیم پایش و نظارت عازم مناطق اجرایی برنامه شدند.
بازدیدکنندگان از ستاد اجرایی بسیج ملی کنترل فشارخون در شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، پایگاه سیار مترو آزادگان و پایگاه‌های ثابت خانه بهداشت و مرکز خدمات جامع روستایی بهرام‌آباد بازدید میدانی به عمل آوردند و مطابق چک‌لیست‌های مربوطه بازدید کردند.
 در جلسه‌ای مجدد که با اعضای ستاد در معاونت بهداشت برگزار شد پس‌خوراند بازدید و گزارش‌ها ارائه شد و دکتر تأملی از همه همکاران و دست اندرکاران ستاد اجرایی بسیج و ناظرین وزارتخانه تقدیر و تشکر کرد.
 خبرنگار و عکاس: اسماعیل استاجی

  • گروه خبری : معاونت بهداشت,گروه خبری RSS,بسیج ملی کنترل فشار خون
  • کد خبر : 88712
کلمات کلیدی
خبرنگار
اسماعیل  استاجی

اسماعیل استاجی

سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
خطا در اجرای کوئری شماره 172 !
خطا در اجرای کوئری شماره 8 !
#
خطا در اجرای کوئری شماره 114 !