کد خبر: ٥٥٢٥٩/ ١١:٤٧ - سه شنبه ١٢ آبان ١٣٩٤/ تعداد بازدید: 1138
چاپ
ارسال به دوست
مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر
برگزاري جلسه ارزيابي عملكرد يك ساله دانشجويان شاهد و پشتيبان
جلسه ارزيابي عملكرد يك ساله دانشجويان پشتيبان با هدف بررسي چالش هاي پيش رو در اين طرح برگزار شد.

به همت مدیریت ستاد شاهد و ایثارگر جلسه ارزيابي عملکرد دانشجویان پشتيبان شاهد و ایثارگر باهدف بررسي موانع و مشكلات طرح دانشجوي پشتيبان برگزار شد.
در این جلسه که با حضور مدیریت ستاد شاهد و ایثارگر، دکتر  ابراهيمي نسب  و تعدادي از دانشجويان پشتيبان  شاهد و ايثارگر برگزار شد، ابتدا دکتر پورمحمدیان مديريت ستاد، سخنانی در خصوص لزوم مشارکت بیشتر دانشجویان پشتيبان  در خصوص رسیدن به اهداف طرح دانشجوي پشتیبان بيان كرد و از زحمات اين دسته از دانشجويان قدرداني كرد.
در ادامه ايشان بر كم نگرفتن نقش دانشجويان  پشتيبان تأکید كرد و از آن‌ها خواست اهميت مواردي نظير حضور به‌موقع سر كلاس درس، داشتن برنامه مدون و استفاده از زمان آزاد جهت ورزش و مطالعه  را براي دانشجويان بيان كنند.
در ادامه دكتر ابراهيمي نسب  بر نقش راهنمايي دانشجويان پشتيبان تأکید كرد و از آنان خواست توجه بيشتري به دانشجوياني كه در حال گذراندن امتحان جامع علوم پايه هستند، داشته باشند تا آنان از اين مقطع به‌سلامت بگذرند .
سپس دانشجويان به طرح و بررسي مشكلات پيش رو پرداختند و گزارش عملكرد یک‌ساله خود را مطرح كردند.
در پایان دانشجویان ضمن تشکر از اهتمام مدیریت ستاد شاهد و ایثارگر از برگزاری چنین جلساتی به‌طور ادواری تا رسیدن به نقطه مشترک و عملیاتی حمایت کردند./ق

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد