کد خبر: ٥٥٥٨٥/ ١١:٠٥ - شنبه ٢٣ آبان ١٣٩٤/ تعداد بازدید: 759
چاپ
ارسال به دوست
برگزاري جلسه ارزيابي اردوي توجيهي دانشجويان شاهد و ايثارگر
در جلسه ارزیابی اردوی دانشجویان جدیدالورود، بر تداوم طرح استاد مشاور تاکید شد
در جلسه ارزیابی اردوی دانشجویان جدیدالورود، بر تداوم طرح استاد مشاور تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد دانشجویان شاهد و ایثار گر، چندی پس از برگزاری اردوی دانشجویان جدید الورود، جلسه ای در خصوص بررسی ارزیابی این اردو از دیدگاه دانشجویان برگزار شد.
در این جلسه که به همت مدیریت ستاد دانشجویان شاهد و ایثار گر برگزار شد و تعدادی از دانشجویان جدید الورود حضور داشتند، ابتدا دکتر پور محمدیان توضیحات مبسوطی در خصوص علل برگزاری این اردو و اجرای طرح دانشجوی پشتیبان و استاد مشاور ایراد کرد و با اشاره به نزدیک بودن دومین جشنواره دانشجویی ابن سینا از دانشجویان خواست طرح‌ها و ایده‌های خود را در این خصوص به مدیریت ستاد منعکس نمایند.
سپس دانشجویان به ارزیابی خود از نحوه برگزاری اردوی توجیهی پرداختند و ضمن تشکر از مدیریت ستاد، برگزاری این اردو را جهت آشنایی بیشتر دانشجویان با یکدیگرو اساتید مشاورنقطه مثبت آن دانستند.
لازم به ذکر است که هر ساله به همت مدیریت ستاد دانشجویان شاهد و ایثارگر اردوی توجیهی دانشجویان جدیدالورود شاهد و ایثارگر جهت آشنایی بیشتراین دسته از دانشجویان با برنامه‌های ستاد دانشجویان شاهد و ایثارگر و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سطح دانشگاه برگزار می‌شود./ق
انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • یادگاران
  • عرصه
  • دفاع
  • مقدس
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد