کد خبر: ٧٤٣٩٦/ ٠٨:٥٦ - چهارشنبه ١٨ بهمن ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 1219
چاپ
ارسال به دوست
مرکز تحقیقات ایمونولوژی آسم و آلرژی, گروه خبری RSS
تقدیر از دکتر محمد باقر اسلامی، سردبیر سابق مجله آلرژی، آسم و ایمونولوژی ایران
دکتر مصطفی معین از زحمات دکتر محمد باقر اسلامی، سردبیر سابق مجله آلرژی، آسم و ایمونولوژی ایران، تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی روز دوشنبه 4 بهمن 96 دکتر مریم نوری زاده، دبیر اجرایی مجله آلرژی، آسم و ایمونولوژی ایران و مریم انوری مدیر داخلی مجله فوق از دکتر محمد باقر اسلامی، سردبیر سابق مجله آلرژی، آسم و ایمونولوژی ایران که در بیمارستان سینا بستری هستند، دیدار و به نمایندگی از طرف دکتر مصطفی معین، مدیر مسئول مجله فوق، تقدیرنامه ای به ایشان اهدا کردند.
دکتر محمد باقر اسلامی نیز ضمن تشکر از دکتر مصطفی معین و همکاران مجله و یادآوری خاطرات همکاری با دفتر مجله در 17 سال گذشته، بر لزوم تداوم انتشار مجله و ارتقای هر چه بیشتر آن تاکید کرد.

متن این تقدیرنامه به شرح ذیل است:

به نام خداوند جان و خرد
دلی سربلند و سری سر به زیر                                از این دست عمری به سر برده ایم

استاد گرانقدر،
جناب آقای دکتر محمدباقر اسلامی

با درود و آرزوی سلامتی روزافزون،
پس از سال های طولانی سردبیری مجله علمی- پژوهشی آلرژی، آسم و ایمونولوژی ایران که با نهایت مسئولیت پذیری و دقت نظر علمی و اخلاقی برعهده گرفته بودید، بسی شایسته است به پاس تلاش ها و زحمات مستمر شما در این راه، نهایت سپاس و قدردانی همکاران و هیئت تحریریه نشریه را خدمت جنابعالی و خانواده محترم که در این تلاش ارزشمند و به ثمر رسیدن  آن یار و همراه شما بوده اند ابراز داریم.
 همکاران مجله 'آلرژی، آسم و ایمونولوژی ایران هیچ گاه خاطره اهتمام بی وقفه ، پیگیری و سخت کوشی شما را در ابعاد مختلف  علمی، آموزشی و مدیریتی از یاد نمی برند و امیدوارند که در آینده نیز از حضور پر برکت و استمرار همکاری شما در این  نشریه بهره مند و برخوردار باشند.
ثمرات شیرین تلاش های شما در این نشریه وزین علمی که در جای جای آن اثر قدم های پشتکار و همت شما  موج می زند، همواره چون چراغی پرفروغ و ماندگار فراروی استادان، پژوهشگران و دانشجویان به یادگار خواهد ماند که بقية الله خير لكم إن كنتم مؤمنين.

با مهر و احترام
دکتر مصطفی معین
مدیر مسئول مجله

خبر: واحدی


انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#