کد خبر: ٨٧٣٦٢/ ١٦:٢٣ - يکشنبه ١٥ ارديبهشت ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 111
چاپ
ارسال به دوست
دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه, گروه خبری RSS
برگزاری آزمون آوایی (شفاهی) مرحله دانشگاهی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور
به همت مرکز فرهنگی قرآن و عترت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی تهران، آزمون بخش آوایی (شفاهی) مرحله دانشگاهی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزار شد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، آزمون بخش آوایی (شفاهی) مرحله دانشگاهی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران با حضور داوران بین‌المللی در بخش برادران از ساعت ۱۴ تا ۱۹ روز دوشنبه 9 اردیبهشت 98 در مسجد المهدی (عج) مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) و در بخش خواهران از ساعت 14 تا 17 روز سه‌شنبه 10 اردیبهشت 98 درسالن آموزش مرکز فرهنگی قرآن و عترت برگزار شد.
این مرحله از مسابقات در رشته‌های «تحقیق»، «ترتیل»، «حفظ ۵ جزء»، «حفظ ۱۰ جزء»، «حفظ ۲۰ جزء» و «حفظ کل» برگزار شد.
توضیح اینکه پس از داوری شرکت‌کنندگان و تجمیع نتایج، همچنین اعلام سهمیه هر دانشگاه و تائید نتایج توسط مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، افراد برگزیده برای شرکت در مرحله کشوری معرفی خواهند شد.
همچنین زمان مسابقات «حفظ یک جزء»، «سه جزء» و «حفظ سوره نبأ» متعاقباً اعلام خواهد شد.
شرکت‌کنندگان رشته‌های «اذان»، «دعا و مناجات خوانی»، «آیین سخنوری» و «ترجمه خوانی» می‌بایست آثار خود را تا روز یکشنبه 21 اردیبهشت 98 در قالب فیلم و بر طبق آیین‌نامه بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت و درمان به مرکز فرهنگی قرآن و عترت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه به آدرس بلوار کشاورز طبقه فوقانی مسجد المهدی (عج) مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) تحویل دهند.

انتهای پیام / *
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#