کد خبر: ٨٧٤٥٥/ ٠٩:٣٢ - سه شنبه ١٧ ارديبهشت ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 171
چاپ
ارسال به دوست
مدیریت امور مالی, گروه خبری RSS
نشست معاونان توسعه و بین الملل دانشگاه با نمایندگان دانشگاه کربلای عراق و شعبه عتبه امام حسین(ع)
با هدف همکاری و مشارکت در راه اندازی و بهره برداری از شعبه بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران در کشور عراق (شهر کربلا) نشست معاونان توسعه و بین الملل دانشگاه با هیات کشور عراقی برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی مدیریت  امور مالی دانشگاه، در جلسه روز دوشنبه 16 اردیبهشت 98 با هیئت عراقی، دکتر بیگلر معاون توسعه، دکتر کردی معاون بین الملل، دکتر نوروزی معاون پشتیبانی پژوهشکده بازتوانی عصبی، مهندس مکری مدیر دفتر فنی، حسینی مدیر امور حقوقی و چترروز مدیر امور مالی دانشگاه حضور داشتند.
در ابتدا جلسه دکتر بیگلر  ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمدگویی به مهمانان گفت: امیدوارم که نتایج این سفر به کشور ایران بتواند رضایت خداوند را در برداشته باشد و ما بتوانیم در راستای تحقق بخشیدن به این مهم همکاری لازم را داشته باشیم.
وی در خصوص مباحث اداری، مالی و حقوقی این طرح و مجوزهای لازم در این زمینه توضیحاتی ارائه و در مورد چشم انداز دانشگاه در شعبه عتبه حسینه از جمله دانشکده ها نیز مطالبی بیان و بر اجرای قوانین بین المللی در این طرح تاکید کرد.
همچنین در خصوص انعقاد تفاهم نامه، آزاده چترروز مدیر امور مالی دانشگاه را نماینده تام الاختیار این حوزه معرفی کرد تا با همکاری سایر مدیریت ها بتوانند در اسرع وقت به انجام این سهم اقدام کنند.
نماینده شعبه عتبه امام حسین(ع) هم از هماهنگی و پیاده سازی هرچه سریع تر این پروژه و همکاری لازم برای رسیدن به اهداف مشترک خبر داد و افزود: در این امر بایستی به صورت همگام، در جهت چشم انداز و اهداف مشترک گام برداشته شود و هماهنگی و اقدامات لازم به منظور پیشرفت این طرح در کشور عراق انجام شود.
در پایان مقرر شد در خصوص جزئیات این طرح جلسات تخصصی بین هیئت کشور عراق و معاونت های توسعه و بین الملل دانشگاه برگزار شود.

 
 
 

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#