کد خبر: ٨٩١٣٥/ ١١:٥٣ - سه شنبه ٤ تير ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 187
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده دندانپزشکی
جلسه همفکری در مورد راه های افزایش همکاری های دانشکده دندانپزشکی با دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی کشور آلمان
جلسه همفکری در مورد راه های افزایش همکاری های دانشکده دندانپزشکی با دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی کشور آلمان با حضوردکتر محمد مهدی فیض آبادی مسئول میز همکاری های علمی دانشگاه با کشور آلمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده دندانپزشکی، جلسه ای با حضوردکتر محمد مهدی فیض آبادی مسئول میز همکاری های علمی دانشگاه با کشور آلمان، دکتر امینی شکیب و دکتر خامی سوم تیر ماه 98 در  معاونت بین الملل برگزار شد.
در این جلسه اهمیت همکاری های مشترک با دانشگاه ها و مراکز علمی معتبر کشور آلمان برای تحقق اهداف معاونت بین الملل دانشکده یاد شد. در این راستا دکتر فیض آبادی در هفته جاری ملاقاتی با مدیر بین الملل دانشگاه charite در برلین خواهند داشت و زمینه افزایش ارتباطات را فراهم خواهند آورد.
و همچنین در این مورد نامه ای از ظرفیت های دانشکده از جمله exchange دانشجو و استاد، برگزاری سمپوزیوم های مشترک، دوره مشترک فلوشیپ، پژوهش های مشترک و دیگر زمینه های همکاری تهیه خواهد شد که هدف دانشگاه هایی در برلین هامبورگ و مونیخ می باشد.
خبرنگار و عکاس: حمیده ایزدی

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#