کد خبر: ٩٠٠٢٢/ ١٤:٤٩ - چهارشنبه ٢٦ تير ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 229
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده مجازی, گروه خبری RSS
جلسه مشترک مسئول ميز همكاري هاي علمي دانشگاه با كشور آلمان و معاون بین الملل دانشکده مجازی/ تبادل نظر در مورد شرایط و زمینه های همکاری ایران و آلمان
نشست دکتر ریتا مجتهدزاده معاون بین الملل دانشکده با دكتر محمد مهدی فيض آبادي مسئول ميز همكاري هاي علمي دانشگاه با كشور آلمان روز دوشنبه 24 تیر 98 برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی دانشکده مجازی؛ دکتر فیض آبادی، مسئول ميز همكاري هاي علمي دانشگاه با كشور آلمان در این جلسه ضمن اشاره به فرصت های موجود برای ارتباط با مراکز آموزشی و درمانی کشور آلمان؛ گزارشی از همکاری هایی که می تواند به صورت مجازی با مراکز آموزشی و درمانی این کشور صورت گیرد ارائه و پیشنهاد کرد با توجه به پتانسیل های میزآلمان؛ دانشکده مجازی زمینه را برای معرفی دانشگاه به سایر مراکز آموزشی و درمانی کشور آلمان فراهم کند.
دکتر مجتهدزاده نیز گزارش مبسوطی از فعالیت های دانشکده مجازی ارائه کرد و پیشنهاد شد یک نفر از دانشکده مجازی به عنوان رابط بین الملل میز آلمان معرفی شود و با توجه به محدویت ها و موانع موجود اکثر همکاری ها با سایر دانشگاه های دنیا به ویژه  آلمان در قالب فردی و تاحد امکان به صورت مجازی صورت گیرد. 
توضیح اینکه دراین جلسه با توجه به برگزاری رویدادهای بین المللی در آینده برای دانشگاه علوم پزشکی تهران؛ مقرر شد دانشکده مجازی همکاری های لازم برای برگزاری این رویداد به صورت مجازی در قالب تولید محتوا و وبینار را فراهم کند و برای تسریع در روند فعالیت های علمی بین المللی و فرصت های موجود برای ارتباط؛ دانشکده مجازی هم به صورت مجری و هم به صورت همراه، شرایط و زمینه های بالقوه برای همکاری بین دو کشوررا فراهم کند.
خبرنگار: سیده کاملیا داودزاده
عکس: مریم تک

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#