کد خبر: ٩٠٠٩٦/ ٠٧:٣٩ - يکشنبه ٣٠ تير ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 989
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده دندانپزشکی, گروه خبری RSS
حضور دو دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی تهران در پروژه بین المللی Meditech در جمهوری چک
اولین دوره پروژه «Meditech» در دانشگاه ماساریک (Masaryk University) شهر برنو کشور جمهوری چک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي دانشكده دندانپزشكي، اولین دوره پروژه «Meditech» در دانشگاه ماساریک (Masaryk University) شهر برنو کشور جمهوری چک ۱۷ تا ۲۸ تیر ماه ۹۸ برگزار شد.
در این پروژه از دانشگاه‌های مادر از کشورهای عراق ( ۸ نفر) و ایران (۴نفر)، از دانشجویان علوم پایه در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی و از کشور اردن( ۶ نفر در رشته مهندسی کامیپوتر و انیمیشن سازی) انتخاب شدند.
دانشجویان انتخابی از کشور ایران ۲ نفر از دانشگاه علوم پزشکی تهران به ترتیب فریبا محمودی دانشجوی سال دوم دوره علوم پایه رشته دندانپزشکی وفرزاد معروفی دانشجوی سال دوم دوره علوم پایه رشته پزشکی و ۲ نفر از دانشگاه علوم پزشکی ایران در رشته پزشکی (سال دوم؛ دوره علوم پایه) بودند. 
پروژه مدیتک با هدف آموزش پزشکی به شیوه‌های نوین و بر پایه شبیه‌سازی با کامپیوتر در رشته‌های پزشکی برگزار شد.
در این پروژه علاوه بر کلاس‌هایی در ارتباط با اخلاق پزشکی, نحوه مدیریت مطب پزشکی و ... کلاس‌هایی در قالب آزمایشگاه فیزیولوژی وفیزیک پزشکی برگزار شد.
پروژه مدیتک با دو دوره شبیه‌سازی مراقبت‌های اورژانسی در بیمارستان 'fakultní nemocnice u sv. anny v brně' شهر برنو و با اعطای گواهینامه دوره به دانشجویان به پایان رسید.
خبرنگار: حمیده ایزدی
انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد