کد خبر: ٩٣٠٦٢/ ١١:٣٧ - چهارشنبه ١٧ مهر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 188
چاپ
ارسال به دوست
گروه خبری RSS, مرکز تحقیقات اخلاق و تاریخ پزشکی
جشنواره فیلم و عکس اخلاق پزشکی ۱۶ تا ۱۸ بهمن در ساری برگزار می‌شود/ نخستین جلسه شورای سیاستگذاری جشنواره برگزار شد
اولین جلسه شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم و عکس اخلاق پزشکی در مرکز تحقیقات اخلاق و تاریخ پزشکی برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومي مرکز تحقیقات اخلاق و تاریخ پزشکی، اين جلسه با حضور دکتر مجتبی پارسا، رئیس دبیرخانه جشنواره اخلاق پزشکی، دکتر علیرضا پارساپور، سرپرست روابط عمومی دانشگاه، دکتر حمیدرضا نمازی، مدیر انجمن اخلاق پزشکی، دکتر نیما رضایی، رئیس جشنواره نقاشی برای کودکان بیمار، دکتر حسین کرمانپور، رئیس روابط عمومی نظام پزشکی، ارد عطارپور، فیلمساز و دکتر محمد کیاسالار، دبیر جشنواره اخلاق پزشکی روز سه‌شنبه ۱۶ مهر ۹۸ در مركز تحقيقات اخلاق و تاریخ پزشکی برگزار شد.
اجتماعی‌سازی مفاهیم اخلاق پزشکی، تعیین بخش‌ها و محورهای جشنواره، موضوع‌ها و معیارهای انتخاب فیلم‌ها و عکس‌های برگزیده، تعیین جوایز و جزئیات اجرایی جشنواره از مهم‌ترین مباحثی بود که در این جلسه بین اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
جشنواره فیلم و عکس اخلاق پزشکی که از ۱۶ تا ۱۸ بهمن ۹۸، همزمان با کنگره سالیانه اخلاق پزشکی در شهر ساری برگزار می‌شود، در سال‌های گذشته با بخش‌هایی متفاوت و با عنوان جشنواره هنری دریچه برپا شده بود، امسال در سه بخش (فیلم مستند، فیلم کوتاه و عکاسی) و با حمایت و همراهی سازمان نظام پزشکی، انجمن اخلاق پزشکی و گروه سلامت و هنر اجرا خواهد شد.
خبر: مرجان ایمانی
عکس: زینب کریمی


انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#