کد خبر: ٨٦٧٥٤/ ١٦:١٤ - دوشنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 287
چاپ
ارسال به دوست
معاونت غذا و دارو
به مناسبت هفته سلامت
استقرار غرفه اصیل بخریم معاونت غذا و دارو دانشگاه در بازار تهران
غرفه 'اصیل بخریم' معاونت غذا و دارو دانشگاه به مناسبت هفته سلامت و با هدف ارتقای آگاهی عموم مردم در خصوص معرفی برچسپ اصالت کالا و با محوریت تشخیص اقلام سلامت محور اصیل و تقلبی (قاچاق) در بازار تهران برپا شد.

گالری تصاویر
به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو؛ به مناسبت هفته سلامت غرفه معاونت غذا و دارو تهران در راستای اجرای برنامه های هفته سلامت و با هدف ارتقای آگاهی عموم مردم در خصوص معرفی برچسب اصالت کالا با محوریت تشخیص اقلام سلامت محور اصیل و تقلبی (قاچاق) از یکدیگر و  نمایش آثار هنری هنرمندان کشور در زمینه گرافیک، اینفو میشن و کلیپ های 12 ثانیه ای آموزش برچسب اصالت کالا با حضور دکتر ابوالفضل نجاریان مشاور اجرایی معاونت غذا و دارو و کارشناسان معاونت های غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران، ایران و شهید بهشتی روز دوشنبه 2 اردیبهشت 98 در محل بازار تهران برپا شد.
کارشناسان حاضر در این غرفه ضمن آموزش برچسب اصالت کالا به مراجعه کنندگان، شماره تلفن ثبت شکایات '1490' و شماره تلفن استعلام محصولات سلامت محور '20008822' را در اختیار آنها قرار دادند تا چنانچه شکایت و استعلام در این زمینه دارند از آن شماره تلفن ها استفاده کنند.
بازدیدکنندگان با حضور در این غرفه نحوه کار با سامانه استعلام اصالت کالا را با استفاده از تبلت و تلفن همراه توسط کارشناس حاضر در این غرفه آموزش دیدند.
همچنین بروشور هایی با عنوان سلامت و ایمنی کالاهای سلامت محور وارداتی و نظام ردیابی، رهگیری و کنترل اصالت فرآورده های سلامت محور  'ttac' بین بازدیدکنندگان توزیع شد.
این غرفه با همکاری صمیمانه هیئت امنای محترم بازار تهران، معاونت های غذا و دارو دانشگاه های علوم پزشکی تهران، شهید بهشتی و ایران برپا شد.
توضیح اینکه غرفه اطلاع رسانی معاونت غذا و دارو به مناسبت هفته سلامت از دوم تا هفتم اردیبهشت ماه در محل سبزه میدان بازار تهران مستقر است.
خبرنگار: سمیه رنجبر
عکاس: مرتضی ابراهیمی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#