کد خبر: ٨٦٧٩٦/ ١٣:٣٦ - سه شنبه ٣ ارديبهشت ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 685
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
زنگ کاروان نشاط و سلامت به صدا درآمد
همایش پیاده روی دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی برگزار شد
مدیریت تربیت بدنی برنامه ورزش همگانی پیاده روی و نرمش صبحگاهی را در هفته سلامت و با حضور تعداد زیادی از دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی تهران در پارک لاله برگزار کرد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، این برنامه شاد و مفرح روز سه شنبه 3 اردیبهشت 98 از ساعت 7:30 تا 8:30 با حضور دکتر فرزین حلب چی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه، دکتر پارساپور مدیر دفتر ریاست و سرپرست روابط عمومی دانشگاه، دکتر وسکویی اشکوری مشاور رییس دانشگاه در امور زنان، مهندس ارسیلو مدیر نظارت و توسعه امور عمومی، دکتر محمدحسین پورغریب مدیر تربیت بدنی، دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی تهران از مقابل درب اصلی ستاد مرکزی دانشگاه آغاز و به سمت میدان اصلی پارک لاله ادامه یافت و در آنجا همراه با عموم مردم به ورزش صبحگاهی پرداختند.
در پایان، دکتر حلب چی در خصوص برگزاری برنامه ورزش همگانی و هفته سلامت، گفت: برنامه ای که امروز شاهد آن بودیم صرفاً یک حرکت نمادین به مناسبت هفته سلامت است، برای ارج نهادن به ارتقای سطح سلامت جامعه؛ به عقیده محققان و سیاست گذاران حوزه سلامت، پیشگیری بهتر از درمان است.
وی افزود: در ترویج طرح سه شنبه های بدون خودرو، سعی در ادامه این گونه برنامه ها داریم تا بتوانیم این امر را به عادتی در بین دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه تبدیل کنیم.
همچنین دکتر پورغریب با اشاره به شعار امسال سازمان جهانی بهداشت 'مراقبت های اولیه بهداشتی، راهی به سوی پوشش همگانی سلامت' بیان کرد: یکی از هدف‌های هفته سلامت، ارتقای سلامت همگانی است که امیدواریم با همکاری همه دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی در امر ورزش این هدف بیش از پیش محقق شود.
وی با تاکید بر اینکه حداقل 150 دقیقه ورزش در هفته کمک شایانی به حفظ و ارتقای سلامت افراد می‌کند گفت: برای حفظ و ارتقای سلامت، نیازمند حداقل تحرک و فعالیت بدنی هستیم.
مدیر تربیت بدنی دانشگاه افزود: ورزش صبحگاهی را یک ورزش در دسترس، مفرح و سهل الوصول بیان و اظهار امیدواری کرد که این همایش ورزش صبحگاهی، آغازی برای افزایش ورزش و تحرک در زندگی افراد باشد.
توضیح اینکه، در پایان همایش پیاده روی از ورزشکاران پذیرایی و سپس از بین شرکت کنندگان به 10 نفر به قید قرعه هدایایی اهدا شد.

خبرنگار: نیلوفر کلانتری
عکاس: حسین شیخ محمدی

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1398/02/04 8:45
0
0
خیلی خوبه دانشگاه به سلامت جسم کارکنان و هیئت علمی توجه داره ولی ایکاش یک باشگاه کامل و مجهز نزدیک به ساختمان ستاد مرکزی که تعداد زیادی دانشکده و واحد های اداری و مستقر هست داشته باشه واقعا دسترسی به باشگاه چمران خیلی مشکله با توجه به اینکه روز و ساعت خانمها هم محدوده
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#