اخبار حاوی کلید واژه (برگزاری کمیته بیمارستانی بررسی عوامل تهدید کننده مورتالیتی مادر باردار پرخطر در بیمارستان نجمیه)


هفته اول مسابقات لیگ فوتسال دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد
با برگزاری 8 دیدار در هفته اول، لیگ فوتسال دانشجویان دانشگاه در سال 98 با عنوان جام دکتر بهادری آغاز و مدیریت تربیت بدنی نتایج رقابت ها را اعلام کرد.
 يکشنبه ٢٤ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
لحظاتی با پرستاران/ پرستو آریاملو، مدیر امور پرستاری مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره): پرستاران منتخبان خدا هستند
روابط عمومی معاونت درمان با همکاری مدیریت امور پرستاری و ستاد روابط عمومی دانشگاه، در سلسله گفت وگوهایی در آستانه فرارسیدن روز پرستار تعدادی از پرستاران دانشگاه علوم پزشکی تهران را به خوانندگان سایت معرفی می کند. مصاحبه پرستو آریاملو یکی از پرستاران باسابقه و مدیر پرستاری مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) را در ادامه بخوانید.
 شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
افتتاح پروژه عملیاتی احداث همراه سرای بیمار در ضلع شمالی بیمارستان امام خمینی(ره) با حضور شهردار منطقه6 و معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه
دکتر بیگلر معاون توسعه دانشگاه گفت: سلامت عنصری مهم و اساسی در جامعه است و باید با اجرای کارهای زیربنایی و توسعه ای برای ارتقای شاخص سلامت تلاش کنیم.
 شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ١متن کامل >>
مراسم بزرگداشت هفته پژوهش با حضور معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه در دانشکده پرستاری و مامایی برگزار شد
مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری با حضور دکتر محمدعلي صحرائیان، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه در دانشکده پرستاری و مامایی برگزار شد.
 شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
6 برد و یک تساوی، حاصل کار تیم های حاضر در لیگ فوتسال جام دکتر بهادری در هفته چهارم
مدیریت تربیت بدنی ، نتایج 7 دیدار برگزار شده در هفته چهارم مسابقات لیگ فوتسال کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران در جام دکتر بهادری را اعلام کرد.
 شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
دومین جلسه همتایاران سلامت روان دانشجویان در سال تحصیلی 99-98 برگزار شد
دومین جلسه گروه همتایاران دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال تحصیلی جدید، با هدف تشریح آیین نامه همتایاران سلامت روان دانشجویی مصوب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، برگزار شد.
 شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
احیای دوباره فرهنگ زیبای اهدای کتاب
دکتر پوریا روزرخ، از اعضای فعال مرکز پژوهش های علمی دانشجویان بیش از 200 کتاب از کتاب های بین رشته ای خود را به این مرکز اهدا کرد.
 شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
معرفی پروژه های عمرانی در مجتمع بیمارستانی امام خمینی
دکتر جعفریان: با راه اندازی مهدی کلینیک، هزار تخت بستری به ظرفیت مجتمع امام خمینی افزوده می شود
عضو هیات مدیره موسسه محب سلامت مهدی، از پیشرفت 78 درصدی پروژه مهدی کلینیک خبر داد و راه اندازی آن را موجب اضافه شدن هزار تخت بستری (شامل 35 اتاق عمل و حدود 900 تخت بستری) به ظرفیت مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) دانست.
 شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
پنجمین جلسه دوره زندگی هوشمندانه با حضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه برگزار شد
پنجمین جلسه زندگی هوشمندانه با حضور حجت السلام والمسلمين سید قریشی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، دکتر خورشید وسکویی، مشاور رئیس دانشگاه در امور زنان، دکتر احسان مقیمی، مدیر امور ایثارگران و بیش از 40 شرکت‌کننده برگزار شد.
 شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
در ششمین نشست مکتب روزبه از دکتر ضرغامی تجلیل به عمل آمد
در پی تجلیل از خدمات ارزنده دکتر مهران ضرغامی، دانش آموخته مکتب روزبه و استاد روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دفتر دانش آموختگان دانشگاه با وی گفت و گویی انجام داده که در ادامه می خوانید.
 شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#