صفحه اصلي > اخبار موزه > اخبار موزه 
 


نسخه چاپي ارسال به دوست

گردهمایی دانش آموختگان ورودی سال 48 در موزه ملی تاریخ علوم پزشکی برگزار شد
دکتر بهادری در گردهمایی دانش آموختگان ورودی سال 48 گفت: به دانش آموختگی دانشگاه علوم پزشکی تهران افتخار می کنم، دانش آموختگان سرمایه های، دانشگاه هستند.

گالری عکس

مراسم  گردهمایی فارغ‌التحصيلي دانش‏ آموختگان ورودی سال 48 دانشکده پزشکی با هدف ایجاد فضایی به یادماندنی و با حضور استاد پیشکسوت دکتر بهادری، رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان و همچنین دکتر گتمیری، قائم مقام و دکتر سید احمدیان، دبیر دفتر دانش آموختگان همچنین  فارغ التحصیلان، خانواده‌های آنان، اساتید و مسئولین دانشگاه روز پنج شنبه 4 شهریور 98 درموزه ملی تاریخ علوم پزشکی ایران برگزار شد.

در ابتدای مراسم  دکتر مجد ضمن خیر مقدم و تشکر از همه حاضرین و خانواده های آنها، یاد و خاطره تمامی همکلاسی های از دست رفته را گرامی داشت.

 سپس دکتر دولتی، معاون دفتر ارتباط با دانش آموختگان، ضمن خوش آمدگویی، توضیحاتی در ارتباط با شکل گیری دفتر دانش آموختگان و همچنین حمایتهای دانش آموختگان از دانشگاه کرد و از تمامی پیشکسوتان و اساتید خواستند که به حمایتهای مالی خود به بودجه دانشگاه برای کمک و حمایت از دانشجویان بی بضاعت ادامه دهند.

 دکتر بهادری، درادامه ضمن خوش آمد گویی گفت: به دانش آموختگی دانشگاه علوم پزشکی تهران افتخار می کنند، و  پیشنهاد کردند که تمامی دانش آموختگان در این نهضت مردمی و پویا با علاقه و دلسوزی  شرکت کنند و با اشاره به گفته های دکتر دولتی، گفت:  دانش آموختگان این نهضت را ادامه دهند وبه توسعه  دفتر دانش آموختگان یاری کنند تا هرچه بهتر بتوان به بودجه دانشگاه یاری رساند، در ادامه دکتر کتمیری، نیز ضمن خیر مقدم به دوستان با ابراز خوشحالی از اینکه توانسته در جمع امسال ورودی های سال 48 حضور پیدا کند و همچنین  ابراز خرسندی از حضور  اساتید پیشکسوت و برجسته و فعال دانشگاه علوم پزشکی تهران، گفت: امیدوارم سال به سال حضور دوستان در این جمع بیشتر شده و بتوانیم خاطره های خود را با دوستان بیشتری شریک شویم.

در ادامه مراسم به مناسبت پنجاهمین سال فارغ التحصیلی دانش آموختگان، لوح سپاس توسط دکتر عمادی، دکتر قریب و دکتر مجد به دکتر بهادری اهدا شد.

این گردهمایی با هدف پیوند دانشگاه و دانش آموختگان و همدلی و هم افزایی برای پیشبرد اهداف دانشگاه و خدمات متقابل برگزار شد.

در پایان مراسم ضمن پخش سرود ملی، از موزه بازدید کردند.

 

خبر و عکس: سرور قادری

 


٢١:٠٣1398/07/04 / شماره خبر : ٩٢٤٥١ / تعداد نمایش : 27