کد خبر: ٨٧٦٨٩/ ١٢:٤١ - سه شنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 943
چاپ
ارسال به دوست
معاونت غذا و دارو, گروه خبری RSS
قدردانی مدیر دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات دانشگاه از معاون غذا و دارو
 مدیر دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات دانشگاه از دکتر منان حاجی محمودی معاون غذا و دارو به منظور کسب مقام اول در حوزه صیانت از حقوق شهروندی قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو؛ دکتر سید محمدهادی موسوی مدیر دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات دانشگاه از دکتر منان حاجی محمودی معاون غذا و دارو دوشنبه 23 اردیبهشت 98 به منظورکسب موفقیت در بالاترین امتیاز؛ در حوزه صیانت از حقوق شهروندی در محل دفتر معاونت غذا و دارو قدردانی کرد.
دکتر حاجی محمودی در این نشست ضمن خوش‌آمد گویی به مدعوین به ارائه گزارشی در خصوص فرایند عملکرد معاونت از گذشته تابه‌حال در طول دوران تصدی خودپرداخت و گفت: وظایف و عملکرد در معاونت درگذشته شامل واحد غذا، دارو، آزمایشگاه و امور عمومی بود که در حال حاضر واحد تجهیزات پزشکی، روابط عمومی و مدیریت نظارت و پایش فرآورده‌های سلامت به این واحدها افزوده شده است.
وی گفت: لازم می‌دانم با توجه به حجم بالای کار معاونت از زحمات کارکنان مجموعه  و همچنین از مدیران و کارشناسان معاونت قدردانی و تشکر کنم.
دکتر حاجی محمودی افزود: با توجه به اینکه معاونت غذا و دارو د راستای صیانت از حقوق شهروندی فعالیت های خود را در دو محور نظارتی و خدماتی انجام می دهد؛ در این معاونت سعی شده است در برخورد با ارباب‌رجوع عدالت و انصاف رعایت شود و از طرفی دیگر نسبت به‌حق و حقوق و صیانت از کارشناسانان خود؛ هم از لحاظ مادی و هم از نظر معنوی از حقوق آنها صیانت کند.
دکتر موسوی در ادامه  این نشست گفت: هدف از این بازدید قدردانی از زحمات شما در طی یک سال گذشته در خصوص عملکرد صیانت از حقوق شهروندی است که در بین تمامی معاونت‌ها رتبه اول را کسب کرده اند.
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه معاونت غذا و دارو گلوگاه دانشگاه است و با ارباب‌رجوع بسیاری سروکار دارد در بحث صیانت از حقوق شهروندی معاونت غذا و دارو توانست از میان سایر معاونت ها رتبه اول را کسب کند و امیدواریم که هرسال بهتر و سازنده‌تر عمل کند.
در پایان مدیر دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات از معاون غذا و دارو با اهدا لوح قدردانی کرد.

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#