کد خبر: ٨٩٦٥٢/ ١٦:٣١ - سه شنبه ١٨ تير ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 202
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده مجازی, گروه خبری RSS
سخنرانی دکتر مجتهدزاده عضو هیئت علمی دانشکده مجازی در اولین رویداد بازی انگاری کشور
در اولین رویداد بازی انگاری (Gamification) مشهد با عنوان 'بازی خودت را بساز!'، دکتر ریتا مجتهدزاده عضو هیات علمی دانشکده مجازی در مورد مفاهیم یادگیری مبتنی بر بازی (Game based learning) و بازی انگاری (Gamification) و کار برد آنها در آموزش علوم پزشکی سخنرانی کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده مجازی، اولین رویداد بازی انگاری (Gamification) مشهد با عنوان 'بازی خودت را بساز!' به میزبانی مرکز نوآوری شهری شهرداری مشهد و دانشکده علوم ریاضی دانشگاه فردوسی مشهد در راستای ارتقاء سطح دانایی و افزایش آگاهی عمومی اقشار متفاوت مردم، تیرماه 1398 با حضور بیش از 300 شرکت کننده فعال و علاقه مند به این حوزه برگزار شد.
بازی انگاری (Gamification) را می‌توان به مفهوم استفاده از بازی‌ها و تفکرات بازی گونه در زمینه‌های مختلفی دانست که ذاتا ماهیت بازی ندارند. به عبارت دیگر بازی انگاری سود جستن از تمام ویژگی‌های یک بازی مانند قواعد بازی، برد و باخت، کسب امتیاز و ... در مواردی غیر از بازی است. در حقیقت از بازی می‌توان به منظور ایجاد جذابیت در یادگیری، جذابیت در یادگیری فرایندهای تکراری استفاده نمود. محورهای این رویداد تفکر خلاق، بازی سازی، تئوری های بازی و طراحی بازی بود. در این رویداد دکتر ریتا مجتهدزاده عضو هیات علمی دانشکده مجازی درخصوص مفاهیم یادگیری مبتنی بر بازی (Game based learning) و بازی انگاری (Gamification) و کار برد آنها در آموزش علوم پزشکی سخنرانی کرد.
توضیح اینکه سایر سخنرانان این رویداد مهندس علیرضا رنجبر شورابی، مهندس حسین مزروعی، سهراب مستقیم، دکتر رسول رمضانیان و صمد خطیبی از فعالان و پیشگامان حوزه بازی و بازی انگاری بودند.
خبرنگار: سیده کاملیا داودزاده

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#