کد خبر: ٥٢٩١٥/ ٠٠:٠٠ - ٢٤ خرداد ١٣٩٤/ تعداد بازدید: 6389
چاپ
ارسال به دوست
معاونت ها قدیمی, بیمارستان ها قدیمی, طرح تحول نظام سلامت در دانشگاه قدیمی
افزايش ظرفيت تخت‌هاي مراقبت‌هاي ويژه بيمارستاني، استانداردسازي و افزايش تخت‌هاي كلينيك ويژه موضوع اين هفته تحول سلامت
روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي تهران: دكتر بيگلر در جلسه تحول سلامت اين هفته به ارائه گزارشي در خصوص ظرفيت تخت‌هاي مراقبت‌هاي ويژه و استانداردسازي و افزايش تخت‌هاي كلينيك ويژه در بيمارستان‌هاي تحت پوشش پرداخت.

به گزارش روابط عمومي معاونت درمان دانشگاه، جلسه تحول سلامت با حضور دكتر جعفريان رييس دانشگاه، دكترعلي پور معاون درمان و هيات اجرايي تحول سلامت روز شنبه 23 خردادماه 94 در دفتر شوراي طبقه هشتم ستاد مركزي برگزار شد.
دكتر بيگلر، معاون توسعه مديريت و برنامه‌ريزي منابع، به موضوعاتي ازجمله: تفاهم‌نامه در خصوص استانداردسازي و افزايش ظرفيت تخت‌هاي مراقبت‌هاي ويژه بيمارستاني در بخش‌هاي (ICU،NICU، PICU)، استانداردسازي و افزايش ظرفيت تخت‌هاي كلينيك ويژه بيمارستاني، راه‌اندازي اورژانس‌هاي بيمارستاني، استانداردسازي و افزايش ظرفيت تخت‌هاي بلوك‌هاي زايمان و استانداردسازي و افزايش ظرفيت‌هاي فضاي بخش‌هاي تشخيصي درماني سرپايي سرطاني پرداخت و به تفكيك بيمارستان‌هاي تحت پوشش توضيحاتي داد.
 دكترعلي پور، معاون درمان، در خصوص نيروهاي مقيمي و نيروهاي درماني استخدامي در بيمارستان‌هاي تحت پوشش پرداخت.
وي همچنين به آموزش منشي‌هايي كه مدرك؛ مدارك پزشكي دارند در خصوص ترخيص بيماران تأكيد كرد.
سپس چتروز مدير امور مالي به فرآيند ترخيص بيماران در مراكز درماني دانشگاه و در خصوص اشكالات مربوط به آن اشاره كرد و گفت: براي بهتر شدن نحوه ترخيص بيماران بايد به منشي‌هاي بيمارستاني آموزش داد تا در ترخيص بيماران مشكلاتي به وجود نيايد.
مدير امور مالي در ادامه افزود: نبايد مدت‌زماني پرونده‌ها از واحد درآمد به مدارك پزشكي 24 ساعت و از مدارك پزشكي به بايگاني 5 روز بيشتر شود.
در ادامه دكتر زراعتي، مدير آمار و فناوري اطلاعات دانشگاه، به كد گزاري در پرونده‌ها در هنگام ترخيص تأكيد كرد.
در ادامه دكتر جعفريان در خصوص مسائل مطرح‌شده از سوي هيات اجرايي تحول سلامت توضيحاتي داد و به آموزش منشي‌ها با هماهنگي دفتر پرستاري تأكيد كرد.
خبرنگار: رياضي كرماني
عكس: آرشيو

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#