کد خبر: ٦٥٥١٩/ ١٥:٠٧ - چهارشنبه ٢٢ دی ١٣٩٥/ تعداد بازدید: 449
چاپ
ارسال به دوست
با حضور دکتر حلب چی
جلسه شورای مدیران معاونت دانشجویی برگزار شد
جلسه شورای مدیران معاونت دانشجویی با حضور معاون دانشجویی، مدیران و مسئولین واحدها در سالن شورای این معاونت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، جلسه شورای مدیران ساعت 13:30 روز دوشنبه 20 دی ماه 95 با حضور دکتر حلب چی معاون دانشجویی دانشگاه، مدیران و مسئولین واحدها در سالن شورا برگزار شد.
ابتدا دکتر سیدرضا هاشمی رئیس مرکز بهداشت و درمان دانشجویان، با قرائت آیاتی از کلام الله مجید، جلسه را آغاز کرد و در ادامه دکتر حلب چی ضمن تسلیت به مناسبت فقدان و درگذشت حضرت آیت ا... هاشمی رفسنجانی و رحلت حضرت فاطمه معصومه (س) از حاضرین خواست برای شادی روح ایشان فاتحه ای قرائت کنند.
ایشان ادامه داد: باتوجه به حضور اینجانب در 4 هفته گذشته در معاونت دانشجویی، نخستین جلسه مدیران با کمی تأخیر برگزار شد و امیدوارم با برنامه ریزی مناسب جلسات مدیران حداقل 2 هفته یک بار و با مشارکت فعال تمامی مدیران برگزار شود تا بتوانیم با ایجاد فضای همدلی، تمامی امورات معاونت را مورد بررسی قرار داده و برای مصوبات آن نیز ارزش و اهمیت ویژه ای قائل شویم.
معاون دانشجویی دانشگاه با اشاره به توانمندی مدیران این حوزه گفت: ضمن تشکر از زحمات همه مدیران و کارکنان بابت زحماتی که در طول سالیان قبل و حال حاضر انجام می شد، بر این باوریم که مدیران توانمند، دلسوز و با سابقه ای در این معاونت مشغول به فعالیت هستند که می بایست با انسجام و همفکری، تمامی مواردی که در معاونت اتفاق می افتد را مورد نظر قرار داده و در جلسات موضوعات را بررسی کارشناسی کنند تا حداقل همه مدیران در جریان روند فعالیت های اجرایی معاونت قرار گیرند.
دکتر حلب چی در بخش دیگری افزود: برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت در سال جاری و سال 96 باید توسط همه مدیران در حوزه های مرتبط ارائه شود و شفافیت و نوآوری از رئوس برنامه ها باید باشد.
وی ادامه داد: سال مالی 95 از سخت ترین سال ها در دانشگاه است و می بایست با تأمین اعتبار و مشخص شدن وضعیت بدهی ها، پروژه ها را جلو ببریم و تا پایان مشخص شدن تکلیف وضعیت مالی معاونت، هیچ پروژه ی جدیدی را در نظر نخواهیم گرفت.
در ادامه جلسه، مدیران معاونت به طرح دیدگاه های خود پرداختند و نبی زاده رئیس حسابداری نیز گزارش مفصلی از وضعیت مالی معاونت در سال جاری ارائه داد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • شورای مدیران معاونت دانشجویی
  • دکتر حلب چی
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد