کد خبر: ٦٦٤٦٧/ ٠٩:٥٣ - سه شنبه ٣ اسفند ١٣٩٥/ تعداد بازدید: 1567
چاپ
ارسال به دوست
حوزه ریاست, معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
با حضور رییس دانشگاه
کرسی آزاداندیشی با موضوع بررسی ابعاد طرح تحول سلامت برگزار شد
به همت انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده پزشکی، اولین برنامه کرسی های آزاداندیشی دانشگاه علوم پزشکی تهران، با موضوع «بررسی ابعاد طرح تحول سلامت» برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، در ابتدای این برنامه که روز دوشنبه دوم اسفند ۱۳۹۵ در تالار ابن‌سینای دانشکده پزشکی برگزار شد، بیانیه این تشکل دانشجویی قرائت شد.
در ادامه دکتر ایرج حریرچی قائم مقام وزير، معاون كل و سخنگوی وزارت بهداشت به معرفی طرح تحول سلامت پرداخت و پس از آن همراه دکتر عباس کبریایی زاده مدیر گروه اقتصاد و مديريت دارو دانشكده داروسازی دانشگاه علوم پزشكی تهران و دکتر سیدرضا رییس کرمی رییس بخش اطفال بيمارستان امام خمينی (ره)  در میزگرد این برنامه در خصوص ابعاد مثبت و منفی طرح تحول سلامت به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در بخشی دیگر از این برنامه، تریبون آزاد و پرسش و پاسخ دانشجویان شرکت کننده در کرسی آزاداندیشی برقرار بود و در این قسمت شرکت کنندگان به طور شفاهی و یا کتبی، سوالات خود را از مهمانان برنامه می پرسیدند و در ادامه شنوای پاسخ های آنان می‌شدند.
در انتهای برنامه، دکتر جعفریان رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران ضمن خیرمقدم، بر اهمیت تقویت فضاهایی مانند جلسه کرسی های آزاداندیشی حاضر که در آن بحث و تبادل نظرات کارشناسی صورت می پذیرد، تاکید و در ادامه ابراز امیدواری کرد تا برنامه های اینچنینی در فضای دانشگاه به خصوص در فضاهای دانشجوی تداوم پیدا کند.
توضیح اینکه، دکتر حلب چی معاون دانشجویی دانشگاه، دکتر شریعتی معاون بهداشت دانشگاه، دکتر توکلی معاون توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه، دکتر علی‌پور معاون درمان دانشگاه و دکتر مهرپور رییس دفتر توسعه آموزش دانشکده پزشکی نیز از دیگر مسؤولان حاضر در این جلسه بودند.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1395/12/05 2:46
0
0
جلب است، این خبر برمبنای روح آزاد اندیشی تنظیم نشده بود.
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد