کد خبر: ٦٧١١٣/ ٠٣:٠٥ - يکشنبه ٢٩ اسفند ١٣٩٥/ تعداد بازدید: 1277
چاپ
ارسال به دوست
در آستانه سال نو، بازدیدهای هیات رئیسه دانشگاه از خدمت رسانی در ایام نوروزی آغاز شد
بازدید شبانه دکتر پارساپور از بیمارستان های یاس و سینا
با آغاز بازدیدهای نوروزی دانشگاه علوم پزشکی تهران از واحدهای تحت پوشش، امشب از دو بیمارستان یاس و سینا بازدید شد.

گالری تصاویر
دکتر علیرضا پارساپور، مدیر دفتر ریاست و سرپرست روابط عمومی دانشگاه، به همراه دکتر چراغ زاده، پزشک مقیم ستاد هدایت، در بازدید شبانگاهی 28 اسفند 1395 از دو بیمارستان یاس و سینا، ضمن تبریک سال جدید، از نزدیک در جریان خدمت رسانی و نحوه رسیدگی به بیماران قرار گرفتند.
دکتر پارساپور، هدف از بازدیدها را قدردانی از زحمات پرسنل تلاشگر در ایام تعطیل دانست و گفت: بازدیدهای نوروزی جدا از بازدیدهای سرزده ای است که در طول سال با هدف ارزیابی عملکرد و سنجش رضایتمندی بیماران از واحدها انجام می شود و در واقع از مهمترین اهداف ان، قدردانی از زحمات پرسنلی است که در ایام تعطیل و به جهت وظیفه و حرفه ای که دارند در محل کار حضور پیدا کرده اند و به بیماران نیازمند رسیدگی می کنند.
وی افزود: با توجه به کاهش قابل توجه ظرفیت خدمت رسانی در واحدهای خصوصی در ایام تعطیل، بار مراجعات به واحدهای دولتی افزایش می یابد و این شرایط برای بیماران مشکل آفرین است.
عضو هیات رئیسه دانشگاه تصریح کرد: مدیران معاونت درمان بر اساس پروتکل و فرم های خاصی که دارند، بازرسی هایی در واحدها انجام می دهند و ما نیز در کنار آنها فضای خاص نوروزی حاکم بر بیمارستانها را مورد بررسی قرار می دهیم.
سرپرست روابط عمومی دانشگاه، سال گذشته را سالی دشوار برای حوزه سلامت کشور خواند و خاطر نشان کرد: در سال گذشته حوزه سلامت، فشارهای زیادی چه به لحاظ اقتصادی و بودجه ای و چه از نظر فضای رسانه ای تجربه کرد. خصوصا دانشگاه علوم پزشکی تهران، مورد هجمه رسانه ای بعضا غیر منصفانه ای قرار گرفت که این مسئله، فشارهای حاصل از تنگناهای اقتصادی موجود در حوزه سلامت را مضاعف می کرد.
وی در ادامه ابراز امیدواری کرد تا سال آینده، فشارها از دوش این حوزه برداشته شود و بیمارانی که در ایام نوروز به مراکز بیمارستانی تحت پوشش دانشگاه مراجعه می کنند، بتوانند بهترین سرویس را دریافت نمایند.
دکتر پارساپور در پایان به بیان ارزیابی خود از بازدید دو بیمارستان یاس و سینا پرداخت و گفت: بیمارستان یاس به لحاظ امکانات و هتلینگ، بیمارستانی پیشرو و از بهترین مراکز درمانی است. مشکلاتی نیز در گذشته به دلیل تک تخصصی بودن داشت که خوشبختانه با سیاست هایی که در چند ماه اخیر اتخاذ شد، توانست تا حدودی از بار مشکلات کم نماید. بیمارستان سینا نیز خوشبختانه با بازسازی در بخش اورژانس، توانسته با استانداردهای بسیار بهتری کیفیت ارائه خدمت و سرویس را بهبود ببخشد و رضایت بیماران را نیز کسب نماید. اگر چه بار بیماران در چند روز اخیر زیاد است و آمار مراجعین به شکل معنی دار و قابل توجهی بالا رفته و فشار زیادی بر پرسنل وارد آمده اما به دلیل اینکه فضای کاری مناسب تر با امکانات بهتری ایجاد شده، پرسنل و هم بیماران رضایت مندی بیشتری دارند.

خبر و عکس: نسیم قرائیان

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • بازدید نوروزی
  • هیات رئیسه
  • دکتر پارساپور
  • بیمارستان سینا
  • بیمارستان یاس
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد