کد خبر: ٦٩٥٧٦/ ٠٩:٤٠ - دوشنبه ٢٦ تير ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 265
چاپ
ارسال به دوست
افتتاح پایگاه شماره دو آفرینش در شهرک شهید بروجردی شهرستان ری
پایگاه شماره دو آفرینش، باهدف توسعه خدمات بهداشتی و تسهیل دسترسی مردم به این خدمات در شهرک شهید بروجردی راه‌اندازی شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، در مراسم افتتاحیه پایگاه شماره دو مرکز آفرینش که روز یکشنبه بیست و پنجم تیرماه برگزار شد، دکتر تاجیک مدیر شبکه شهرری، ضمن قدردانی از همه‌کسانی که در افتتاح این مرکز یاری‌رسان بودند، گفت: در دسترس بودن خدمات اولیه بهداشتی حق همه مردم است و شبکه شهرری در تلاش است با توسعه واحدهای محیطی دسترسی مردم را به این خدمات ساده‌تر کند.
دکتر تاجیک توجه به‌سلامت مردم را مهم‌ترین وظیفه سیستم بهداشتی دانست و گفت: جامعه سالم از انسان‌های سالم تشکیل می‌شود، بنابراین باید برای رسیدن با سلامت پایدار اجتماعی مراقب سلامت گروه‌های مختلف جامعه باشیم.
توضیح اینکه پایگاه شماره دو آفرینش در شهرک شهید بروجردی واقع‌شده و وظیفه خدمت‌رسانی به جمعیتی بالغ‌بر هفده هزار نفر را توسط مراقبین سلامت آموزش‌دیده انجام می‌دهد.
این مراسم، با حضور دکتر معتمد مدیر گروه مدیریت شبکه معاونت بهداشتی دانشگاه، دکتر فاطمه تاجیک مدیر شبکه شهرری، علیرضا طاهری زاده معاون شبکه شهرری و جمعی از مسئولین شهرستان و شهرک شهید بروجردی ازجمله شهردار ناحیه و مسئول دارالقرآن شهرک و گروهی از مردم منطقه برگزار شد.
خبرنگار: سعیده شریفی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • شبکه بهداشت شهرستان ری
  • افتتاح
  • پایگاه سلامت
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد