کد خبر: ٧٠٣٢١/ ٠٧:١٣ - چهارشنبه ١ شهريور ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 299
چاپ
ارسال به دوست
پیام تبریک رییس بیمارستان فارابی به مناسبت روز پزشک
دکتر سید حسین صدر السادات، رییس بیمارستان فارابی در پیامی روز پزشک را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، متن پیام بدین شرح است:

یا من اسمه دوا و ذکره شفا
در تاریخ پر فروغ این سرزمین، شیخ الرئیس ابوعلی سینا در میان حکیمان و عالمان فرزانه ، طبیبی نامور و نابغه ای بزرگ است که نور حکمت الهی در دل او درخشیده و یکم شهریورماه سالروز ولادتش، به عنوان روز پزشک، فرصتی مغتنم است تا تلاشهای ارزنده جامعه پزشکی مورد توجه و تقدیر مجدد قرار گیرد.
جامعه ای که با با بهره مندی از پزشکانی حاذق و دلسوز، در حال حاضر به پیشرفت و موفقیت های مستمردست یافته ، و برای حفظ وارتقای سلامت جامعه تلاش می نمایند .
در این بین بیمارستان فارابی، قطب علمی چشم پزشکی کشور، در طی بیش از هشت دهه عمر با برکت توانسته است با حضور اساتید، دستیاران و پزشکان فرهیخته خود افتخارات بزرگی را در حوزه آموزش و پژوهش و سلامت کشورآفریده و موجبات ارتقای سرمایه های علمی و اجتماعی کشور را فراهم آورد.
خانواده بزرگ فارابی مفتخر به حضوراساتید بزرگواری است که با آمیختن اخلاق، صداقت و معنویت، موجبات سرآمدی این بیمارستان و دانشگاه علوم پزشکی تهران را در سطح کشور و منطقه فراهم آوردهاند.
لذااینجانب در آستانه فرارسیدن روز پزشک لازم می دانم ضمن ابراز ادب به محضر اساتید گرانقدر و تقدیر از زحمات شبانه روزی همه اعضای جامعه پزشکی، این مناسبت را به همکاران فرهیخته و سختکوش خود در دانشگاه علوم پزشکی تهران و به ویژه اعضای هیئت علمی و پزشکان خانواده بزرگ فارابی صمیمانه تبریک و شادباش عرض نموده، سلامتی و موفقیت یکایک آنان را از درگاه ایزد متعال مسئلت نمایم.
دکتر سید حسین صدر السادات
رییس بیمارستان فارابی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • بیمارستان فارابی
  • روز پزشک
  • پیام تبریک
  • دکتر صدرالسادات
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد