کد خبر: ٧٠٣٤٢/ ١٢:٢٦ - چهارشنبه ١ شهريور ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 296
چاپ
ارسال به دوست
با همکاری دفتر امور ایثارگان و روابط عمومی مجتمع برگزار شد:
قدردانی از آزادگان شاغل در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)
آزادگان شاغل در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در جلسه ای، علاوه بر بازتعریف بخشی از خاطرات خود از دوران سخت اسارت در رژیم بعث عراق، با دریافت هدایایی تقدیر شدند.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، جلسه تقدیر از آزادگان مجتمع سه شنبه 31 مرداد 96 در سالن شورای ولیعصر (عج) برگزار شد.
در این جلسه آقایان قلی نژاد، محمدی و مردانی از آزادگان سرافراز سالهای دفاع مقدس، حجت الاسلام و المسلمین نورالهدی، دکتر بیگ محمدی مسئول امور ایثارگران مجتمع، دکتر رسولی مسئول فنی، دکتر رحمانی مدیر نیروی انسانی، مهندس امامی مدیر خدمات پشتیبانی، آریاملو سرپرست مدیریت پرستاری، دکتر قادری سرپرست روابط عمومی، دکتر آهنگر رئیس امور عمومی اورژانس، ماهوش رئیس امور عمومی انیستیتو کانسر حضو داشتند و از استقامت و پایمردی این آزادگان سرافراز تقدیر شد.
در ادامه جلسه آزادگان حاضر در جلسه، تعدادی از خاطرات خود از دوران سخت اسارات در رژیم بعث عراق را برای حاضرین تعریف کردند که از این میان خاطرات قلی نژاد از محدودیت ها، مشکلات هفت سال اسارت و ددمنشی مزدوران عراقی جالب توجه بود.
وی با اشاره به ممنوعیت مطالعه و نگه داشتن قرآن وادعیه از تلاش جمعی اسرا در راه حفظ قرآن و همچنین مسیر سخت تحصیل در آن دوران سخن گفت.
حجت الاسلام و المسلمین نورالهدی نیز ضمن گرامیداشت شهادت امام جواد (ع)، یاداوری کرد: رسیدن به اجر تحمل اسارت باید تقدیر شود، اما حفظ این اجر مطلب بزرگتری است که توجه بیشتری می طلبد.
دکتر بیگ محمدی نیز ضمن ادای احترام به تمامی ایثارگران از جمله آزادگان، برگزاری این دست گردهمایی ها را در راستای یاداوری ارزشهای والای انسانی و انقلابی خواند.
در پایان با اهدای هدایایی از مقام شامخ آزادگان مجتمع قدردانی به عمل آمد. /گ

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد