کد خبر: ٧٠٣٤٤/ ١٢:٥٦ - چهارشنبه ١ شهريور ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 1550
چاپ
ارسال به دوست
برگزاری مراسم بزرگداشت حکیم بوعلی سینا (روز پزشک) در بیمارستان ضیائیان
در سالروز بزرگداشت حکیم بوعلی سینا مراسم روز پزشک روز چهارشنبه اول شهریور ۹۶ در سالن آمفی تئاتر بیمارستان برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی ضیائیان، در این مراسم که با حضور دکتر عفت پناه رئیس، داوود پناهی مدیر بیمارستان، دکتر امید امینیان رییس دانشکده پزشکی پردیس بین الملل و جمعی از پزشکان بیمارستان ضیائیان برگزار شد در ابتدا آیاتی چند از کلام الله قرآن مجید قرائت شد سپس دکتر عفت پناه رئیس مرکز، سخنرانی کرد.
رئیس مرکز آموزشی درمانی ضیائیان در مورد شغل پزشکی، استرس ها و سختی های آن سخن گفت و از زحمات تمامی پزشکان به ویژه پزشکان مرکز تشکر و قدردانی کرد.
دکتر عفت پناه در بخش میانی این سخنرانی از دانشکده پردیس بین الملل و همچنین دکتر امینیان تشکر و در انتهای این سخنرانی در مورد شاخص های بیمارستان، اورژانس بیمارستان و همچنین ارجاع بیمار توسط اورژانس  ۱۱۵ که به ترتیب رتبه اول و رتبه دوم در دانشگاه متعلق به مرکز آموزشی درمانی ضیائیان است، اشاره کرد.
دکتر امینیان نیز در بخش بعدی این مراسم در مورد دانشکده پزشکی پردیس بین الملل و خدماتی که برای دانشجویان ارائه می‌شود سخن گفت و از بیمارستان ضیائیان بعنوان بیمارستان پیشرو در امر جذب دانشجو که در عرصه بین المللی قرار است در سال آینده دانشجو بپذیرد نام برد.
دکتر امینیان در انتهای سخنرانی از پزشکان، این قشر زحمتکش جامعه تشکر و قدردانی کرد.
در بخش پایانی این مراسم از پزشکان منتخب در حیطه اعتباربخشی درمانی تقدیر بعمل آمد و جوایزی اهدا شد./گ

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد