کد خبر: ٧٠٣٥٧/ ١٥:٥٧ - چهارشنبه ١ شهريور ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 263
چاپ
ارسال به دوست
جلسه هم اندیشی اعتباربخشی محور دارو و تجهیزات پزشکی در بیمارستان فارابی برگزار شد
دومین جلسه هم اندیشی ارتقای استانداردهای اعتباربخشی بیمارستان فارابی با حضور مسئولین این بیمارستان و محوریت دارو و تجهیزات پزشکی تشکیل گردید.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، دومین جلسه هم اندیشی ارتقای استانداردهای اعتباربخشی با حضور مرادی مدیر بیمارستان روزسه شنبه ۳۱ مرداد۱۳۹۶در سالن شورای این مرکز برگزار شد.
 این جلسه به محور دارو و تجهیزات پزشکی اختصاص داشت و مسئولین واحد های مرتبط با این محور در آن حضور داشتند.
 در این جلسه نیز شریفی، مسئول واحد بهبود کیفیت؛ نتایج و تحلیل ارزیابی این دو محور را ارائه نمود و به بررسی سنجه هایی که کمترین امتیاز را کسب کرده بودند پرداخت. سپس دکتر فرخ، مسئول داروخانه و مهندس شمس، مسئول واحد تجهیزات پزشکی نظرات، مشکلات و پیشنهادات خود را بیان نمودند. انبارش ایمن داروها، دسترسی مدیر داروئی یا مسئول فنی داروخانه به حداقل اطلاعات بیمار و بازنگری داروهای تجویز شده در بخش های ویژه توسط داروساز بالینی مهمترین عناوینی بودند که در این جلسه مقرر شد اقدامات اصلاحی متناسب با این آن ها در کمیته دارو، درمان و تجهیزات پزشکی و کمیته بهبود کیفیت مطرح شود.
خبر و عکس: امیدوار

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • بیمارستان فارابی
  • هم اندیشی
  • دارو و تجهیزات
  • اعتبار بخشی
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد