کد خبر: ٧٠٣٥٩/ ١٦:٢١ - چهارشنبه ١ شهريور ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 2952
چاپ
ارسال به دوست
هم‌زمان با زادروز حکیم ابوعلی سینا و بزرگداشت روز پزشک
مراسم بزرگداشت روز پزشک و آیین معرفی طرح پزشک ناب در بیمارستان امیراعلم برگزار شد
در مراسم بزرگداشت روز پزشک و آیین معرفی طرح پزشک ناب از 4 استاد پیشکسوت، 3 پزشک و یک رزیدنت اخلاق مدار که با ارزیابی همکاران بیمارستان امیراعلم برگزیده‌شده بودند با اهدای تندیس یادبود و نشان اخلاق برتر تجلیل به عمل آمد.

گالری تصاویر

در مراسم بزرگداشت روز پزشک که چهارشنبه یکم شهریور 96 در سالن آمفی‌تئاتر و با حضور هیئت‌رئیسه دانشگاه، اساتید، دستیاران تخصصی و فوق تخصصی، دانشجویان، پرستاران و کارکنان بیمارستان امیراعلم برگزار شد، دکتر علی پور معاون درمان دانشگاه ضمن تبریک روز پزشک و تجلیل از مقام شامخ تمامی پزشکان، نقش بیمارستان امیراعلم را در پیشرفت و ارتقاء دانش پزشکی در حوزه‌ی ENT کشور بسیار کلیدی دانست و بر اهمیت توجه به این رشته تأکید کرد.
سپس دکتر جعفریه رئیس بیمارستان امیراعلم ضمن تبریک روز پزشک، از مهندس رضاییان زاده مدیر و تمامی کارکنان بیمارستان در ارائه خدمات درمانی مناسب به بیماران قدردانی و بر ادامه همکاری بیشتر و توسعه خدمات بهتر تأکید کرد.
وی همچنین در خصوص روند طرح پزشک ناب و چگونگی تصویب و اجرای آن گفت: به یاد دارم دکتر توکلی زمان تحویل تصدی این بیمارستان به بنده گفت، هرگز درب اتاق ریاست را بر روی کسی نبند. این جمله تأثیر خوبی داشت چون هنگامی‌که نزدیک در ورودی می‌نشستم صحبت‌های مردمی که برای گله به دفتر ریاست می‌آمدند را می‌شنیدم. شکایات از دریافت نکردن خدمات درمانی نبود بلکه از رفتار و گفتار نامتعارف بعضی از کارکنان بود که موجب شد برای اجرای طرح ناب قدمی برداشته شود.
دکتر جعفریه ادامه داد: ارزیابی طرح ناب را از بین پزشکان و اساتید ENT، داخلی، جراحی، بیهوشی و رادیولوژی و رزیدنت‌های داخلی، جراحی و ENT این بیمارستان آغاز کردیم تا در ادامه در خصوص تمامی گروه‌های این مجموعه درمانی نیز اجرایی کنیم.
وی بابیان اینکه، بر اساس بازخورد مراجعین و لزوم کرامت آن‌ها و نیز تأکید معاون درمان دانشگاه، طرح پزشک ناب در طول شش ماه انجام پذیرفت تصریح کرد: به نظر می‌رسد ادامه این طرح و رفع کاستی‌های آن در حوزه‌های درمانی واداری می‌تواند راه گشای تعامل با صدها و هزاران بیمار که روزانه به مراکز درمانی کشور مراجعه می‌کنند باشد.
سپس دکتر توکلی معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع دانشگاه و رئیس سابق بیمارستان امیراعلم ضمن تبریک روز پزشک، ابراز امیدواری کرد که با همکاری مجموعه دانشگاه، روند درمانی برای مراجعین و بیماران طبق روال گذشته به نحو احسن انجام گیرد.
وی بابیان اینکه تک‌تک پزشکان و تمامی کارکنان بیمارستان امیراعلم ازنظر بنده ناب هستند، اظهار کرد: ممکن است این طرح در برخی از بیمارستان‌های دانشگاه جوابگو و در ارتقاء آن مؤثر باشد ولی کارکنان بیمارستان امیراعلم که همیشه با ازدحام فراوان بیماران همراه است تلاش می‌کنند تا بهترین خدمات درمانی را به انجام برسانند.
دکتر خرسندی مدیر گروه گوش و گلو و بینی و دکتر رضایی مدیر گروه جراحی نیز در خصوص مقام پزشک و مسئولیت‌های آن سخنانی بیان و برای توسعه و پیشرفت دانش پزشکی و همچنین توجه به بیمار تأکید کردند.
در ادامه مراسم، از دکتر برقعه ای استاد ENT، دکتر محفوظی ستاد بیهوشی، دکتر اکرامی، استاد جراحی و دکتر مظاهری استاد رادیولوژی به‌عنوان پیشکسوت و همچنین دکتر خرسندی، دکتر حاجی محمدی، دکتر حصیبی و دکتر صادقی رزیدنت ENT، به‌عنوان اخلاق برتر با اهدای تندیس یادبود و نشان اخلاق برتر توسط نزدیکان آن‌ها، تجلیل شد.
این مراسم با پذیرایی تمامی شرکت‌کنندگان در خانه تاریخی دکتر صادق هدایت که به بیمارستان امیراعلم اهداشده است به پایان رسید.

خبر: مقدم
عکس: میثم عطری

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • دکتر علی پور در بزرگداشت روز پزشک امیر اعلم
  • دکتر جلیلی در بزرگداشت روز پزشک امیر اعلم
  • دکتر یونسیان در بزرگداشت روز پزشک امیر اعلم
  • دکتر جعفریه در بزرگداشت روز پزشک امیر اعلم
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد