کد خبر: ٧٠٣٦٢/ ١٠:٢٢ - پنج شنبه ٢ شهريور ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 1040
چاپ
ارسال به دوست
مراسم باشکوه روز پزشک در بیمارستان پوست رازی برگزار شد
با حضور گسترده اساتید و دستیاران، مراسم روز پزشک در بیمارستان پوست رازی برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی بیمارستان پوست رازی؛ چهارشنبه اول شهریور ماه 96، به مناسبت زادروز حکیم و دانشمند فرزانه، بوعلی سینا و روز پزشک مراسمی با حضور دکتر ربابه عابدینی رئیس بیمارستان، مدیر گروه پوست، معاونین درمان و آموزشی، رئیس درمانگاه‌ها، اساتید و دستیاران در کتابخانه بیمارستان برگزار شد.
در شروع مراسم دکتر عابدینی رئیس بیمارستان روز پزشک را به‌تمامی اساتید و دستیاران تبریک و تهنیت گفت و در ادامه از همکاری و کمک دستیاران در امر درمان بیماران قدردانی کرد.
وی همچنین دریافت رتبه یک بیمارستان را در اعتباربخشی، علاوه بر فعالیت تیم کادر اداری و درمانی، کمک دستیاران را به‌صورت غیرمستقیم عنوان و از آنان تشکر کرد.
سپس دکتر وحیده السادات لاجوردی رئیس درمانگاه‌های بیمارستان ضمن تبریک روز پزشک، از زحمات و همکاری‌های دستیاران، بخصوص در درمانگاه آموزشی بعدازظهر و نقش پررنگ آنان در تمامی فعالیت‌های بیمارستان در درمان بیماران قدردانی و تشکر کرد.
در ادامه دکتر مریم غیاثی مدیر گروه پوست بیمارستان با تیریک این روز خجسته، اشاره به نقش و حضور برجسته دستیاران در درمانگاه‌ها، این عزم و فعالیت را موجب بالندگی بیمارستان دانست.
دکتر لاجوردی ضمن توضیح اینکه رعایت اخلاق پزشکی توسط تمامی دستیاران در بیمارستان انجام می‌شود تصریح کرد: به پيشنهاد استاد کامران بليغي قرار بر انتخاب دستياران شايسته از نظر رعايت اخلاق حرفه اي در بيمارستان شده است.
در پایان دکتر حسین مرتضوی استاد گروه پوست، با حضور دکتر عابدینی رئیس بیمارستان، دکتر مریم غیاثی مدیر گروه پوست، دکتر نرگس قندی معاون آموزشی و دکتر لاجوردی رئیس درمانگاه‌ها هدایایی به‌رسم یادبود به دستیاران اهدا شد.
در ابتدا دستیاران برتر امتحان ارتقا به ترتیب دستیار سال چهارم دکتر شبنم فهیم/ دستیار سال سوم دکتر الهام علی پور/دستیار سال دوم، دکتر نسیم مظلومی توتونچی/دستیار سال اول دکتر مهشید السادات انصاری  تقدیر شدند. سپس دکتر حوریه علایین و دکتر سید علمدار باقری نیابه نمایندگی از دستیاران در خصوص اخلاق حرفه‌ای معرفی شدند.
از کمک شایان دکتر سمانه فضل‌اللهی نیز درروند اعتباربخشی تجلیل شد.
خبر و عکس: فریبا حفیظی

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد