کد خبر: ٧٠٣٧٢/ ٠٨:٠٤ - شنبه ٤ شهريور ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 362
چاپ
ارسال به دوست
کتاب «نگاهی نو به ورزش همگانی» به همت کارشناس ارشد ورزش دانشگاه و همکارانش تالیف شد
کتاب «نگاهی نو به ورزش همگانی» به همت سیده کاملیا داودزاده کارشناس ارشد ورزش دانشگاه و مسئول روابط عمومی دانشکده مجازی توسط انتشارات واحد علوم پزشکی شهید بهشتی در مرداد ماه 1396 با هدف گسترش ورزش همگانی منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده مجازی، این کتاب را مرکز ورزشگری جهاددانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی منتشر کرد. طبق فرمایش مقام معظم رهبری: «ورزش همگانی برای همه لازم است. نشاط، سلامت، آمادگی و حوصله کاری در سایه ورزش عمومی و همگانی برای جامعه تامین میشود» بدین منظور مرکز ورزشگری با همت جهادگرانه خود کوشیده تا در توسعه ورزش همگانی به عنوان یکی از شاخه های علم ورزش که نقش مهمی در ارتقای سلامت افراد دارد؛ این کتاب را منتشر کند.
کتاب حاضر در راستای گسترش ورزش همگـانی، معرفی ورزش های جدید و جذاب که نیاز به امکانات کمی داشته و در محیط های کوچک و عمومی نیز قابل انجام باشند تالیف شده و مولفین قصد دارند با معرفی ورزشهای مدرن و بومی كه قابليت اجرا در محيطهای كوچك و با حداقل امكانات را دارند، امكان فعاليت بيشتر افراد جامعه به ويژه جامعه جوان دانش آموز و دانشجو را فراهم كنند.
کتاب نگاهی نو به ورزش همگانی به همت سیده کاملیا داودزاده (کارشناس ارشد ورزش دانشگاه علوم پزشکی تهران و مسئول روابط عمومی دانشکده مجازی)، دکتر روح الله نوریان (متخصص پزشکی ورزشی)، امیر اصالت (کارشناس ارشد مدیریت ورزشی)، فاطمه نوروزی (کارشناس ارشد تربیت بدنی وزارت بهداشت) و دکتر نبی مطلبی (مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت) تالیف شده است.
همچنین در این کتاب که با مقدمه دکتر پورعلی (معاون فرهنگی جهاددانشگاهی) و دکتر سید عبدالحمید احمدی (معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی وزارت ورزش و جوانان) آغاز شده، همواره به معرفی و آموزش ورزش های همگانی کم هزینه و در عین حال مفرح و نشاط آور پرداخته شده است.
مهارت های ورزشی فردی و تعدادی از بازی های گروهی نیز در قالب ضمائم از جمله موارد ارائه شده در این کتاب است. علاقه مندان می توانند برای تهیه و خرید این کتاب با مرکز ورزشگری جهاددانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی از طریق شماره تماس 22439868- 021 تماس حاصل فرمایند./گ

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد