کد خبر: ٧٠٤٠٣/ ١١:٢١ - يکشنبه ٥ شهريور ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 204
چاپ
ارسال به دوست
ارائه خدمات رایگان پزشکی در مراسم نماز جمعه حسن‌آباد شهرستان ری
به‌منظور آشنایی هرچه بیشتر مردم بااهمیت مراقبت‌های بهداشتی و پزشکی در مراسم نماز جمعه حسن‌آباد شهرری خدمات رایگان داده شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، این برنامه جهادی به همت کارکنان مرکز سلامت جامعه حسن‌آباد در تاریخ جمعه سوم شهریورماه انجام شد. در این برنامه کارکنان با حضور در مراسم پرفیض نماز جمعه، اقدام به‌اندازه گیری قند و فشارخون و ارائه مشاوره پزشکی و تغذیه‌ای به نمازگزاران پرداختند.
دکتر زهرا شکروی سرپرست مرکز حسن‌آباد در این رابطه گفت: اهمیت ارائه خدمات پزشکی و مراقبت‌های بهداشتی برای برخی از مردم به‌خصوص مردان مشخص نیست. بسیاری از مردان تصور می‌کنند که هرچه در مورد بهداشت گفته می‌شود به زنان و کودکان مربوط می‌شود و برای دریافت خدمات مراجعه نمی‌کنند.
سرپرست مرکز حسن‌آباد ادامه داد: ما در این برنامه علاوه بر انجام خدمات پزشکی و ارائه مشاوره تلاش کردیم تا اقشار مختلف به‌خصوص مردان را بیش‌ازپیش بااهمیت دریافت مراقبت‌ها و مراجعه به مراکز سلامت جامعه آشنا کنیم.
دکتر شکروی در پایان از همکاری مسئولین برگزاری نماز جمعه قدردانی و تشکر کرد./گ
خبرنگار: سعیده شریفی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • شبکه بهداشت شهرستان ری
  • خدمات پزشکی
  • نماز جمعه
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد