کد خبر: ٧٠٤٣٠/ ١١:٤١ - دوشنبه ٦ شهريور ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 1239
چاپ
ارسال به دوست
پخش همزمان کنفرانس بین‌المللی آموزش پزشکی AMEE در دانشگاه علوم پزشکی تهران
به همت مرکز مطالعات توسعه آموزش پزشکی دانشگاه، کنفرانس سالانه آموزش پزشکی AMEE 2017 که در هلسینکی فنلاند درحال برگزاری است به‌صورت همزمان برای اساتید و دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به مدت سه روز پخش می‌شود.

گالری عکس
این کنگره از 6 تا 8 شهریور 96 در سالن اجتماعات دانشگاه برای اساتید و دانشجویان سراسر کشور پخش می‌شود.
دکتر شهسواری، دبیر اجرایی کنفرانس، بابیان اینکه امکان پخش همزمان کنفرانس برای پنجمین سال متوالی در دانشگاه فراهم‌شده افزود: این کنفرانس بزرگ‌ترین رویداد علمی آموزش پزشکی در سطح دنیاست که هرسال توسط انجمن آموزش پزشکی اروپا، دریکی از شهرهای کشورهای اروپایی برگزار می‌شود.
وی افزود: این کنفرانس که از بخش‌های متنوعی تشکیل‌شده حدودا یک هفته به طول می‌انجامد و امکان پخش مستقیم سمپوزیوم ها و بحث‌های عمومی آن  به مدت سه روز در اختیار دانشگاه قرار دارد.
دکتر شهسواری با اشاره به موضوعاتی که در کنفرانس ارائه می‌شود گفت: جنبه‌های مختلف آموزش پزشکی ازنظر روانشناسی آموزشی، ارزشیابی‌های آموزشی، انواع برنامه‌ها و مدل‌های آموزشی قابل‌اجرا در سراسر دنیا، مسائل مرتبط با رفع نیازهای آموزش علوم پزشکی در جامعه، مدل‌های مختلف آموزش بالینی و دیگر مباحث مطرح روز دنیا موردبررسی قرار می‌گیرد.
دبیر اجرایی کنفرانس، درخصوص نحوه پخش همزمان کنفرانس در دانشگاه گفت: برای ایجاد فضای تعاملی در این کنفرانس، برای هریک از موضوعاتی که به‌صورت زنده پخش می‌شود با حضور اساتید و صاحب‌نظران پانل پرسش و پاسخ را در نظر گرفتیم.
وی با اشاره به استقبال شرکت‌کنندگان از این کنفرانس گفت: دوره اول برای حدود 15 تا 20 نفر از اساتید و دانشجویان دانشگاه خودمان پخش شد اما با توجه به استقبال شرکت‌کنندگان دوره‌های بعدی به‌صورت کشوری برگزار می‌شود. امسال نیز 200 نفر در سایت ثبت‌نام کردند و پیش‌بینی می‌شود تعداد قابل‌توجهی هم بدون ثبت‌نام حضور یابند.
دکتر شهسواری با اشاره به اختصاص 9.75 امتیاز بازآموزی و 9 امتیاز توانمندسازی به شرکت‌کنندگان گفت: هدف اصلی ما ایجاد انگیزه در اعضای هیات علمی رشته‌های مختلف علوم پزشکی است که در کنار تخصص خود، مهارت آموزش پزشکی را نیز بکارگیرند و بدیهی است میزان مشارکت و علاقه‌مندی اعضای هیات علمی و دانشجویان آموزش پزشکی بیشتر است./گ
خبرنگار: سمیرا کرمی
عکس: سید میثم عطری

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1396/06/07 19:7
0
0
سلام قابل توجه روابط عمومی برازنده دانشگاه نیست که افراد پذیرایی کننده ملبس به پاپیون باشد
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد