کد خبر: ٧٠٤٣٤/ ١٢:٣٢ - دوشنبه ٦ شهريور ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 266
چاپ
ارسال به دوست
اهدای جایزه سفیر سلامت پایگاه سلامت شماره یک مرکز فرمانفرماییان
واحد آموزش بهداشت مرکز بهداشت جنوب تهران با همکاری پایگاه سلامت شماره یک مرکز فرمانفرماییان، هدیه یکی از سفیران سلامت برنده مسابقه پیامکی هفته ترویج تغذیه با شیر مادر را اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومي مرکز بهداشت جنوب تهران، شهره آزادوار سفیر سلامت پایگاه سلامت شماره یک مرکز فرمانفرماییان از بین کسانی که به سؤالات مسابقه پیامکی پاسخ صحیح داده بودند به‌قیدقرعه به‌عنوان برنده انتخاب شد و هدیه او روز پنج‌شنبه 2 شهریور 96 در حضور سفیران سلامت در محل پایگاه توسط ورمزیار، مراقب سلامت اهدا شد.
توضیح اینکه این مسابقه در کانال سفیران سلامت تهران توسط معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران به آدرس safiranesalamatetehran@ به مناسبت هفته ترویج تغذیه با شیر مادر بارگذاری شده بود و سفیران عضو این کانال در این مسابقه شرکت کردند.
 تمامی سفیران سلامت می‌توانند در این کانال عضو شده و مطالب مرتبط با سلامت را در زمینه های گوناگون دریافت کرده و از اخبار مربوط به برنامه‌های سفیران سلامت مطلع شوند.
پایگاه سلامت شماره یک مرکز فرمانفرماییان، از پایگاه‌های موفق درزمینه برنامه خود مراقبتی فردی بوده و از ابتدای برنامه تاکنون موفق به جذب و آموزش 914 سفیر سلامت شده است./گ
خبرنگار: نگار دیوبندی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • مرکز بهداشت جنوب تهران
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد