کد خبر: ٧٠٧٧٠/ ١٥:٣٢ - چهارشنبه ٢٢ شهريور ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 429
چاپ
ارسال به دوست
در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) انجام شد:
راه‌اندازی مجدد کلینیک های تست ورزش و الکتروفیزیولوژی پس از بازسازی و گسترش فضا
در حال حاضر کلینیک الکتروفیزولوژی و تیلت تست سه روز در هفته و کلینیک اینترونشن های پیشرفته قلبی شامل آنژیوپلاستی، تعویض دریچه از طریق رگ، بستن آنوریسم های عروقی و ... دو روز در هفته در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) تشکیل می شود.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، دکتر زندپارسا رئیس بخش قلب مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با اعلام خبر راه‌اندازی مجدد تست ورزش و تست تیلت در فضای بزرگ‌تر پس از بازسازی و گسترش فضای این دو تست اظهار امیدواری کرد با گسترش خدمات درمانگاهی قلب و عروق در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) بتوان به بیماران بیشتری خدمت ارائه کرد.
این عضو هیئت‌علمی رشته قلب و عروق در ادامه افزود: از سال 87 پیگیر گسترش خدمات این رشته به مراجعین بوده‌ایم تا آنجا که حدود 6 سال پیش بخش پست کاتتریزاسیون و کلینیک های غیر تهاجمی قلب شامل اکوکردیوگراقی، تست ورزش، الکتزوفیزیولوژی از نظر فضای فیزیکی در وضعیت مناسب واستانداردی قرار نداشتند.
در آن زمان با مساعدت‌های مسئولان وقت مجتمع بخش پست کاتتریزاسیون و کلینیک های مذکور بازسازی و تجهیز شد و به شکل امروزی درآمد که با دارا بودن دوازده تخت خدمات استاندارد درمانی پس از مداخلات عروقی به بیماران ارائه می‌کند.
از همان زمان توسعه کلینیک مطالعات الکتروفیزیولوژی مشتمل بر تیلت تست و تست ورزش را در چشم‌انداز مجتمع داشتیم و از حدود چهار سال قبل تیلت تست به خدمات درمانگاهی قلب و عروق مجتمع اضافه شد.
گسترش خدمات اکوکاردیوگرافی و تجهیز این قسمت به دستگاه‌ها و فنّاوری‌های پیشرفته و به‌روز باعث شد تا از حدود دو سال قبل به دنبال توسعه فضای فیزیکی خدمات اکو و همچنین جداسازی خدمات تست ورزش و الکتروفیزیولوژی شامل تیلت تست باشیم.
با حمایت‌های دکتر خراسانی رئیس مجتمع و دکتر مکارم معاون درمان مکان‌یابی مناسب و نزدیک به بخش کاتتریزاسیون در اولویت قرار گرفت. در ادامه باهمت جمعی مسئولین ازجمله دکتر حق‌پرست معاون پشتیبانی و دکتر صالحی رئیس بیمارستان امام و پیگیری‌های علی نژاد سرپرستار بخش و مرادی دلیر رئیس امور عمومی بیمارستان امام ظرف شش ماه بازطراحی، بازسازی و تجهیز فضای این دو خدمت انجام شد و به‌تازگی جابجایی تجهیزات این دو خدمت تکمیل شده است تا آنجا که اوایل شهریور 96 اولین تست ورزش را پس از راه‌اندازی مجدد با موفقیت در فضای جدید انجام دادیم.
وی در ادامه اضافه کرد: در گام بعدی قصد افزودن یک دستگاه دیگر تست ورزش رابه مجموعه فوق در نظر داریم.
در حال حاضر کلینیک الکتروفیزولوژی و تیلت تست سه روز در هفته و کلینیک اینترونشن های پیشرفته قلبی شامل آنژیوپلاستی، تعویض دریچه از طریق رگ، بستن آنوریسم های عروقی و ... دو روز در هفته در طبقه همکف بیمارستان امام خمینی (ره) تشکیل می شود.
در پايان دکتر زندپارسا از تلاش اعضای هیئت علمی گروه قلب و عروق مجتمع از جمله دکتر رویا ستارزاده برای تجهیز کلینیک اکو و دکتر اسلامی و دکتر ملا زاده در تجهیز کلینیک الکتروفیزولوژی و تیلت تست قدردانی کرد.
توضیح اینکه هزینه‌ها مطابق با تعرفه های مصوب وزارت بهداشت و دولتی است. 

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد