کد خبر: ٧٠٩١٩/ ١٣:٥٤ - شنبه ١ مهر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 250
چاپ
ارسال به دوست
مراسم بازگشایی مدارس در شهرستان اسلامشهر
جشن شکوفه‌ها در مدارس اسلامشهر صبح امروز با حضور نماینده مجلس و فرماندار شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، اینک که مدرسه، مهد علم و ادب بر تمامی نو گلان انقلاب شکوه و شادابی، آغوش گشوده و نسیم روحانی مهر معلم، مشام جان‌ها را عطرآگین ساخته است مراسمی به مناسبت روز بازگشایی مدارس در دبیرستان هیات امنایی‌ام البنین شنبه یکم مهر 96 با حضور دکتر محمدی، نماینده مجلس، مهندس حقیقی، فرماندار شهرستان و معاونین و روسای ادارات برگزار شد.
در این مراسم مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان اسلامشهر گفت: تعلیم و تربیت دانش آموزان ریشه در آموزه‌های غنی اسلامی و دینی دارد و در این مسیر رسالت سنگینی بر عهده آموزش‌وپرورش است و تقارن این ایام با هفته دفاع مقدس درس پایداری و مقاومت و ذلت گریزی را به نسل جوان و دانش آموزان و فرهیختگان می‌دهد.   
وی با اشاره به پیام وزیر آموزش‌وپرورش به دانش آموزان گفت: این روزها پیام جوانمردی و آزادگی و عدالت‌طلبی را در خود دارد که باید در کنار تحصیل علم و دانش با پایبندی به ارزش‌های انقلابی گام برداشت و تعلیم و تربیت دانش آموزان در فرهنگ غنی دینی و اسلامی ما جایگاهی مهم دارد که باید بدان توجه و اهتمام ویژه‌ای داشت و مهر را با نور دانش توأم کرد.
خبر: خورسندفرد

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • بازگشایی مدارس
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد