کد خبر: ٧٠٩٥٢/ ١٢:٢٢ - يکشنبه ٢ مهر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 300
چاپ
ارسال به دوست
برگزاری جلسه هماهنگی مراقبتهای غربالگری پدیکلوزیس دانش آموزان در سال تحصیلی 97-96
واحد سلامت نوجوانان جوانان و مدارس شبکه جلسه هماهنگی مراقبت‌های غربالگری پدیکلوزیس دانش آموزان در سال تحصیلی 97-96 را برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، سارا حاصلی فرد، کارشناس مسئول واحد سلامت نوجوانان جوانان و مدارس شبکه گفت: این جلسه باهدف هماهنگی با واحدهای بیماری‌های شبکه و به‌منظور اطلاع‌رسانی به واحدهای محیطی در خصوص معاینات غربالگری پدیکلوزیس دانش آموزان و برنامه‌ریزی تهیه و توزیع شامپو پرمترین شنبه یکم مهر 96 در واحد مبارزه با بیماریهای سلامت شبکه برگزار شد.
وی در ادامه افزود: در این جلسه مقرر شد طی نامه‌ای توضیحات لازم در خصوص نحوه انجام معاینات و درمان دانش آموزان و خانواده‌های آنان به مراقبین سلامت ارائه شود، توزیع رسانه‌های آموزشی شامل پمفلت به واحدهای محیطی در جلسات آموزشی مدارس، پیگیری واحد بیماری‌ها در خصوص تأمین و توزیع شامپو پرمترین موردنیاز واحدهای محیطی و همچنین مراقبین سلامت گزارش آموزش‌ها و معاینات غربالگری و موارد آلوده را ماهیانه به ستاد شبکه ارسال کنند.
خبر: خورسندفرد
عکس: بیاتی نیاز

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • جلسه هماهنگی
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد