کد خبر: ٧٠٩٧٠/ ١٤:٢٧ - يکشنبه ٢ مهر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 392
چاپ
ارسال به دوست
آغاز کارگاه‌های بدو ورود دستیاران جدید بیمارستان شریعتی
یک‌صد دستیار جدید در رشته‌های تخصصی و فوق تخصصی سال تحصیلی جدید را در بیمارستان شریعتی آغاز می‌کنند.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی بیمارستان شریعتی، کارگاه‌های بدو ورود دستیاران بیمارستان شریعتی شنبه یکم مهر 96 در تالار شهید پیرویان این مرکز برگزار شد. در مراسم آغاز این کارگاه‌ها دکتر سروش رئیس بیمارستان شریعتی با دستیاران و دانشجویان سخن گفت. دکتر سروش با اشاره به استادان کوشا پرتلاش و محیط علمی بیمارستان شریعتی به دستیاران توصیه کرد از این فضای علمی برای رشد خود استفاده کنند و قدم‌های بیشتری برای ارتقای این مرکز بردارند.
دکتر سروش همچنین با اشاره به مراکز تحقیقات بیمارستان شریعتی به دستیاران گفت: این بیمارستان پتانسیل خوبی برای کارهای تحقیقاتی دارد و درخواست من این است که قدر این فضا را بدانید و شما نیز به‌زودی توانمند وارد مجموعه بهداشت و درمان کشور شوید.
دکتر سهراب پور معاون آموزشی بیمارستان شریعتی نیز در بخش دیگری از این کارگاه‌ها به معرفی معاونت آموزشی بیمارستان شریعتی پرداخت و گفت: در بیمارستان شریعتی خوشبختانه درزمانی که طرح تحول سلامت باعث درمان محور شدن اغلب فرایندها شد، موضوع آموزش هم دغدغه بیمارستان بود و درحالی‌که از پاویون‌های کم و جا و ضعیف رنج می‌بردیم آموزش در این مرکز متحول شد والان درزمینهٔ زیرساخت‌های آموزشی می‌توانیم سرمان را بالا بگیریم. و گفت: ما در معاونت آموزشی یک شعار داریم و آن هم این است که هرروز یک گام کوتاه اما روبه‌جلو برداریم.
 دکتر سهراب پور در ادامه به معرفی معاونت‌های این مرکز پرداخت. سپس دکتر سعیدی مسئول امور دستیاری بیمارستان شریعتی با دستیاران سخن گفت. دکتر علی عسگری معاون درمان بیمارستان شریعتی درباره مشاوره‌ها و دکتر شیرین افهمی مسئول کمیته کنترل عفونت بیمارستان شریعتی و متخصص عفونی درباره موارد پیشگیری از عفونت سخنرانی کرد.
 این کارگاه‌ها تا دوشنبه سوم مهرماه 96 ادامه دارد.

خبر: معصومی فرد
عکس: ولی الهی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • آغاز کارگاه‌های بدو ورود دستیاران جدید بیمارستان شریعتی
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد