کد خبر: ٧٠٩٧٤/ ١٥:٠٢ - يکشنبه ٢ مهر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 334
چاپ
ارسال به دوست
مراسم آغاز تحصیلی در دانشگاه برگزار شد
برپایی نمایشگاه دستاوردها و فعالیت های دانشجویی در استقبال از نودانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران
مراسم یکپارچه آغاز سال تحصیلی 96 با حضور مسئولان، استادان، دانشجویان ورودی جدید و خانواده های آنها در سالن اجتماعات ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، این مراسم روز شنبه اول مهر ماه جاری از ساعت 8 تا 12 در حالی برگزار شد که معاونت دانشجویی با ایجاد نمایشگاهی در راهروی ورودی سالن اجتماعات ستاد، از ساعت 8 صبح اقدام به معرفی فعالیت ها و دستاوردهای مختلف دانشجویی در جهت آشنایی هرچه بیشتر دانشجویان با این معاونت و جذب علاقمندان به فعالیت های فرهنگی، هنری، فوق برنامه و ورزشی کرد.
بر اساس گزارش فوق، غرفه های مرکز رشد استعدادهای درخشان، مرکز پژوهش های علمی دانشجویان، کانون های دانشجویی، نشریات دانشجویی و دانشجوی نمونه کشوری و نیز مدیریت تربیت بدنی، مرکز مشاوره و سلامت روان دانشجویان، مرکز بهداشت و درمان دانشجویان و همچنین امور رفاهی که شامل اداره رفاه، خوابگاه، تغذیه، شورای انضباطی و صندوق قرض الحسنه دانشجویان با توزیع بروشور و برگزاری برنامه های شاد و متنوع، پذیرای دانشجویان جدیدالورود و خانواده های ایشان در این مراسم بودند.
لازم بذکر است، دکتر جعفریان رئیس دانشگاه، دکتر حلب چی معاون دانشجویی و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه و مدیران معاونت دانشجویی از ساعت 9.30 در غرفه ها حاضر و با دانشجویان فعال در عرصه های علمی، فرهنگی، دانشجویی و ... به گفت و گو پرداخته و از دست آوردهای آن ها بازدید کردند و در حاشیه این نمایشگاه حضور دانشجویان نمونه کشوری در سال های گذشته  و همچنین برگزیدگان جشنواره ها و المپیادهای علمی، ورزشی و فرهنگی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در غرفه ها و صحبت با دانشجویان جدیدالورود بود.
توضیح اینکه، در حاشیه این نمایشگاه چندین غرفه اقدام به برگزاری مسابقه و توزیع کارت قرعه کشی کردند که در پایان مراسم، جوایز نفیسی به برندگان اهدا شد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • مراسم آغاز سال تحصیلی
  • نمایشگاه دست آوردهای دانشجویی
  • معاونت دانشجویی
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد