کد خبر: ٧٠٩٧٦/ ١٦:٢٨ - يکشنبه ٢ مهر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 545
چاپ
ارسال به دوست
رئیس دانشگاه NICU بیمارستان بهارلو را افتتاح کرد
دکتر جعفریان، رئیس دانشگاه به همراه دکتر توکلی معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع، دکتر علی پور معاون درمان، مهندس مکری مدیر دفتر فنی و نظارت بر طرح‌های عمرانی دانشگاه و مهندس سرپرست ناظر ويژه رئیس دانشگاه در طرح‌هاي عمراني، NICU بیمارستان بهارلو را افتتاح و از پروژه‌های عمرانی بیمارستان بازدید کردند.

گالری عکس 1 گالری عکس 2
به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهارلو، رئیس دانشگاه و هیئت همراه از پروژه‌های عمرانی بیمارستان بهارلو، روز یکشنبه دوم مهرماه سال ۹۶ به همراه دکتر موسوی موحد، رئیس بیمارستان، معصومی، مدیر بیمارستان، دکتر سجادیان، فوق تخصص اطفال، قاضی، مترون، مهندس طهماسبی، مسئول تجهیزات پزشکی، عمرانی، رئیس امور اداری، رحیمی، مسئول حراست و ... بازدید کردند.
در این بازدید، ابتدا دکتر جعفریان، رئیس دانشگاه با حضور در بخش NICU، این بخش را افتتاح کرد، سپس به همراه مسئولان بیمارستان و تیم همراه از بخش‌های نوزادان، لیبر، آزمایشگاه بازدید کردند.
پس از بازدید از بخش‌های یادشده از سایر پروژه‌های عمرانی بیمارستان ازجمله: بخش آنژیوگرافی، POST CAT، اتاق عمل و ICU جراحی قلب باز و MRI بازدید کردند.
دکتر جعفریان ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته، برای راه‌اندازی NICU بیمارستان دستور صدور مجوز تأمین کارکنان را داد، مقرر شد علاوه بر تأمین کارکنان موردنیاز به‌صورت قراردادی، سهمیه کارکنان طرحی بیمارستان افزایش یابد.
دکتر موسوی موحد، رئیس بیمارستان بهارلو، ضمن اشاره به راه‌اندازی بخش 724 در بیمارستان بهارلو، فضاهای افزایش‌یافته بیمارستان را توضیح و معصومی، مدیر بیمارستان، پیشرفت فیزیکی و اقدامات صورت گرفته در این راستا را توضیح داد.
پروژه‌های بیمارستان بهارلو از سال گذشته آغازشده بود که پس از ماه‌ها تلاش، آماده بهره‌برداری است.
بیمارستان بهارلو در سال 96 با راه‌اندازی بخش آنژیوگرافی، ام آر آی و سی‌تی‌اسکن 16 اسلایس، درمجموع بیش از 16 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری بخش خصوصی را به همراه داشته است و با راه‌اندازی آنژیوگرافی بیمارستان، امکانات بیمارستان بهارلو به‌عنوان بزرگ‌ترین مرکز قلب در جنوب تهران تکمیل خواهد شد.
خبر: بهاره جفائی

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد