کد خبر: ٧٠٩٩٩/ ١٤:٥٦ - دوشنبه ٣ مهر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 331
چاپ
ارسال به دوست
معرفی اپلیکیشن سلامت جوانان وزارت بهداشت
کارشناس مسئول واحد سلامت نوجوانان جوانان و مدارس شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر اپلیکیشن سلامت جوانان وزارت بهداشت را که در راستای سلامت گروه سنی جوان طراحی‌شده است را معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، سارا حاصلی فرد،كارشناس مسئول واحد سلامت نوجوانان جوانان و مدارس شبکه در این خصوص گفت: جوانی، ارزنده‌ترین دوران زندگی و دورانی پر از تحول، پویایی و بالندگی است. در این دوره جدید زندگی، بحث سلامت و ابعاد آن از مهم‌ترین مسائل و مشکلات جوانان است، ازاین‌رو یکی از مشکلات عمده جوانان، عدم دستیابی به منابع اطلاعاتی مؤثر هست. در همین راستا و با توجه به اهمیت سلامت گروه سنی جوان (29-19 سال)؛ دفتر سلامت جمعیت خانواده و مدارس و اداره سلامت جوانان وزارت بهداشت، اپلیکیشن سلامت جوانان تولیدشده است .
وی به اهداف طراحی این اپلیکیشن اشاره کرد و افزود: در تولید این نرم‌افزار، تلاش شده است تا بستری جهت ارتباط نزدیک‌تر بین جوانان گران‌قدر کشور و اداره سلامت جوانان وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی به‌منظور ارائه خدمات بهتر و ارتقای سطح آگاهی جوانان و رفع مشکلات احتمالی موجود فراهم گردد. ایجاد بستری  مناسب در فضای مجازی جهت به اشتراک گذاشتن مطالب علمی و اخبار ، ارائه کتاب‌ها و مقالات و درج مطالب آموزشی موردنیاز جوانان ازجمله سبک زندگی سالم، فعالیت‌های فیزیکی، شناخت بیماری‌ها و پیشگیری از رفتارهای پرخطر ازجمله ابزارهای این اپلیکیشن است. همچنین امکان ارتباط جوانان با کارشناسان از طریق پنل پرسش و پاسخ، پنل نظرسنجی و ارسال پیشنهادات و انتقادات، محاسبه نمایه توده بدنی برای هر کاربر، مسابقه و نمایشگاه عکاسی و ... از دیگر ابزارهای این اپلیکیشن هست.
حاصلی فرد در مورد دانلود و نصب این نرم‌افزار گفت: این نرم‌افزار از طریق کافه بازار یا اَپ استور بر روی گوشی تلفن همراه قابل‌نصب هست.پیشنهادات و انتقادات شما دوستان و جوانان گرامی کمک ارزشمندی در رفع نواقص و ضعف‌های موجود در نرم‌افزار به‌منظور ارائه خدمات بهینه از طریق نرم‌افزار سلامت جوانان خواهد بود.
وی در پایان تأکید کرد که کاربران فضای مجازی می‌توانند به‌جای استفاده از مطالبی که منابع معتبر و قابل استنادی ندارند، با دانلود این اپلیکیشن اطلاعات موردنیاز خود را از منبع معتبر و علمی به دست آورند.
خبر: ایمانی

 

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • معرفی اپلیکیشن سلامت جوانان
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد