کد خبر: ٧١٠١٠/ ٠٩:٤٩ - سه شنبه ٤ مهر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 328
چاپ
ارسال به دوست
برپایی جلسه آموزشی طرح مکمل یاری مدارس در شبکه شهرری
هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی و به‌منظور آشنایی هرچه بیشتر کارشناسان تغذیه با طرح مکمل یاری در مدارس جلسه آموزشی با همین موضوع در شبکه شهرری برگزار شد

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، جلسه آموزشی طرح مکمل یاری در مدارس در تاریخ یکشنبه دوم مهرماه برگزار شد.
در این جلسه ماندانا دقیقی کارشناس مسئول واحد بهبود تغذیه در مورد طرح مکمل یاری آهن و ویتامین دی در مدارس برای کارشناسان تغذیه شاغل در واحدهای محیطی تدریس کرد.
دقیقی با اشاره به بازگشایی مدارس، از کارشناسان تغذیه خواست تا با آموزش به دانش آموزان و مربیان بهداشت، آنان را بااهمیت تغذیه سالم آشنا کنند.
در این جلسه در مورد طرح مکمل یاری آهن و ویتامین دی که در دبیرستان‌ها اجرا می‌شود صحبت شد. نحوه اجرای طرح، شیوه توزیع قرص آهن و ویتامین دی و نکات مهمی در هنگام مصرف آن‌ها باید آموزش داده شود، تدریس شد.
دقیقی در پایان تأکید کرد که تغذیه سالم یکی از عوامل مهم سلامتی است و آشنا کردن دانش آموزان با این مسئله می‌تواند در تأمین سلامت نسل آینده نقش مهمی داشته باشد.
خبرنگار: سعیده شریفی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • شبکه بهداشت شهرستان ری
  • جلسه آموزشی
  • طرح مکمل یاری
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد