کد خبر: ٧١٠١٢/ ١٠:٢١ - سه شنبه ٤ مهر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 251
چاپ
ارسال به دوست
برگزاری کارگاه تلفیق دارویی در معاونت غذا و دارو
کارگاه تلفیق دارویی باهدف فراهم ساختن حضور پررنگ‌تر داروسازان در بیمارستان به هرچه بیشتر بیمار محور شدن خدمات داروسازان برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش معاونت غذا و دارو کارگاه تلفیق دارویی روز پنجشنبه مورخ 30 شهریور 1396 در محل سالن اجتماعات آزمایشگاه معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران به همت واحد تحقیق و توسعه برگزار شد.
 در ابتدای این کارگاه دکتر کارگر مسئول واحد تحقیق و توسعه معاونت غذا و دارو به بیان اینکه اجرایی شدن تلفیق دارویی توسط داروسازان ضمن فراهم ساختن حضور پررنگ‌تر داروسازان در بیمارستان به هرچه بیشتر بیمار محور شدن خدمات داروسازان در بیمارستان می‌انجامد پرداخت.
وی افزود این معاونت قصد دارد کارگاه دیگری را به‌صورت تکمیلی پس از ابلاغ فرم نهایی تلفیق دارویی و اجرای اولیه آن توسط داروسازان جهت رفع اشکالات احتمالی برگزار نماید.
سپس دکتر بیتا شهرامی به بیان اهمیت تلفیق دارویی و نقش آن در پیشگیری از خطاهای دارویی پرداخت و تعاریف و مفاهیم رایج در این زمینه را بیان کرد. در ادامه دکتر محمدتر از متخصص داروسازی بالینی به بیان چالش‌های اجرایی و راهکارهای انجام موفق تلفیق دارویی پرداخت.
همچنین نحوه صحیح اخذ شرح‌حال دارویی و نحوه تکمیل فرم تلفیق دارویی توسط دکتر نیایش محبی استادیار دانشگاه علوم پزشکی تهران بیان شد و شرکت‌کنندگان در دو نوبت در قالب کارهای گروهی به اخذ شرح‌حال دارویی و تکمیل فرم تلفیق دارویی پرداختند.
 در انتهای جلسه نیز دکتر الهام حدیدی متخصص داروسازی بالینی به جمع‌بندی نکات اصلی آموزش داده‌شده پرداخت.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد