کد خبر: ٧١٠١٧/ ١٣:٥٥ - سه شنبه ٤ مهر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 4139
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
اطلاعیه واحد صدور کارت دانشجویی دانشجویان جدید
تعدادی از کارت های دانشجویی هوشمند دانشجویان رشته پزشکی ورودی 96 صادر و به معاونت دانشجویی فرهنگی دانشکده پزشکی تحویل شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، طبق اعلام واحد صدور کارت دانشجویی، با توجه به اینکه تأیید ثبت نام دانشجویان ورودی جدید به تدریج انجام می شود و نیز کارت های دانشجویی هوشمند پس از صدور نیازمند فعالسازی بارکد تغذیه است، فرآیند صدور کارت های هوشمند تا زمان تحویل به دانشجو، نیاز به زمان دارد و به محض صدور، به معاونت دانشجویی فرهنگی دانشکده محل تحصیل جهت تحویل به دانشجویان ورودی جدید ارسال می شود.
بر اساس این گزارش، کارت های هوشمند دانشجویان رشته پزشکی عمومی ورودی 96 از شماره دانشجویی 9611215001 تا 9611215145 صادر و به معاونت دانشجویی فرهنگی دانشکده پزشکی تحویل شده است. دانشجویانی که شماره دانشجویی آن ها اعلام شده است می توانند به آدرس خیابان قدس، ابتدای خیابان ایتالیا، پلاک 49، ساختمان شفا طبقه ششم مراجعه و کارت خود را دریافت کنند.
گفتنی است، پس از صدور کارت دانشجویی سایر دانشجویان دانشکده های مختلف دانشگاه علوم پزشکی تهران، اطلاعیه دریافت آن ها از طریق کانال اطلاع رسانی دانشجویان ورودی 96 با شناسه https://t.me/tums_Students96 اطلاع رسانی خواهد شد.
توضیح اینکه، کارت ها به صورت سری صادر و در اختیار دانشکده ها قرار می گیرد و از مراجعه قبل از اعلام رسمی واحد صدور کارت دانشجویی به معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشکده ها، خودداری کنید.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد