کد خبر: ٧١٠١٨/ ١٣:٥٩ - سه شنبه ٤ مهر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 446
چاپ
ارسال به دوست
گفت وگو با دکتر مهدی نوروزی مدیر امور هنری و فوق برنامه دانشگاه در خصوص جشنواره نشریات دانشجویی
مدیر امور هنری و فوق برنامه دانشگاه در مصاحبه با خبرنگار روابط عمومی معاونت دانشجویی از اقبال دانشجویان به استفاده از فضای مجازی برای نشریات دانشجویی و افول نشریات کاغذی خبر داد.

عملکرد دانشگاه علوم پزشکی تهران در جشنواره تیتر 10 چگونه بوده است؟
با توجه به تعداد نشریات فعال این دانشگاه، استقبال خوبی ازجشنواره تیتر 10 از سوی دانشجویان دانشگاه صورت گرفت و البته برای سال های بعد با برنامه ریزی های انجام شده، باید تلاش بیشتری کرد.

دانشگاه علوم پزشکی تهران با چند اثر در این جشنواره حضور داشت؟
در مجموع با 16 اثر توسط شش نشریه و دو کانال تلگرامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران در جشنواره نشریات دانشجویی تیتر 10 شرکت کردند.

آیا جشنواره نسبت به دوره های قبل تغییری داشته است؟
نسبت به جشنواره قبلی رسته های بیشتری اضافه شده بود ولی به نظر می رسد داوری آثار باید از استحکام و برنامه ریزی بیشتری برخوردار شود.

مدیریت هنری و فوق برنامه برای حضور در چنین جشنواره هایی چه نوع حمایت و امکاناتی در اختیار دانشجویان فعال این عرصه قرار می دهد؟
در حد تبلیغات محیطی اطلاع رسانی شده است و در طول سال حمایت های رایج از کلیه نشریات دانشجویی انجام می شود و البته راهکارهای تشویقی و مختلف را تا حد امکان اجرا کرده ایم.

به نظر شما علت کاهش تعداد نشریات فعال دانشجویی نسبت به سال های قبل چه بوده است؟
به دلیل پر جنبه بودن فضای مجازی و رویکرد همه گیر آن، اقبال نشریات به شکل کاغذی و سنتی رو به افول است و دانشجویان بیشتر تمایل به استفاده از فن آوری های نوین دارند.

چه راهکارهایی برای جذب هرچه بیشتر دانشجویان در فعالیت های فرهنگی دارید؟
برگزاری جشنواره های داخل دانشگاهی و حمایت مالی مناسب تر و بیشتر از نشریات کاغذی و همچنین در اختیار گذاشتن فضای سایبری برای نشریات الکترونیکی از برنامه های توسعه ای این مدیریت برای دانشجویان است.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • دکتر مهدی نوروزی
  • مدیریت هنری و فوق برنامه
  • جشنواره نشریات دانشجویی
  • مصاحبه
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد